Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Залізний нардеп
Додано 14 лип 2024

Залізний нардеп

@yzheleznyak
Кількість підписників: 101 544
Фото: 7,240
Відео: 373
Посилання: 3,780
Опис:
Усі ключові події, прогнози та інсайди Верховної Ради та економічні новини від народного депутата Ярослава Железняка.
Джерело

Залізний нардеп | Враховуючи, що якось не дуже зайшла народу програма підтримки «єБачок»...

Логотип телеграм спільноти - Залізний нардеп Залізний нардеп @yzheleznyak
24 500 Охват/переглядів 2026-03-14 11:37 Повідомлення №16838
🫡 Враховуючи, що якось не дуже зайшла народу програма підтримки «єБачок» через зростання цін на паливо⛽️, то думаю від Уряду треба очікувати нові програми підтримки на виклики створені війною у Ірані:💲 Зріс долар. Тож програма «єМіняло» дає кешбек на обмін валюти.🛩️ Дуже зросли ціни на чартери. Тож уряд запропонує програму «єДжет»: компенсація перших 1000 км на чартері для вразливих верст населення.🇦🇪 Також сильно впали ціни на елітну нерухомість у Дубаї, яку накупили українці. Тож Кабмін вже готує програму «єДжумейра» для компенсації втрат для тих, у кого менше 3-х віл та пенхаузів там. 💰Через ситуацію в Світі сильно впали криптовалюти. Тож програма «єКриптан» дасть держгарантії та кредитування для підтримки бізнесу в важкий час. Програма «єМайнер» дасть компенсацію тарифу на електроенергію. 🏝️ Для тих, у кого здорожчала логістика для турів на Мальдіви, то буде програма «єКурорт» з заміною на інші схожі острови без пересадки у Катарі чи ОАЕ. 🕵️‍♂️ На випадок кризи з НАБУ у друзів влади, то програма «єЗастава»🙎‍♀️ Ну і звичайно ситуація у ОАЕ не могла не відобразитися на ринок ескорту. Тож програма «єПапік» компенсує суму збитків за терміново повернення в Україну та перекваліфікацію на ринок ЄС. 💁‍♂️По традиції, треба публічно доручити Премʼєр-міністру та відповідним міністрам вже наступного тижня представити програми підтримки) Список можна продовжувати далі….P.S. Якщо що, це жарт. А то наші «єБачки» зараз почнуть вже розробляти кольорові презентації на цю тему)))