Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Вуса ухо👂🏻
Додано 14 лип 2024

Вуса ухо👂🏻

@yxab7
Кількість підписників: 2 870
Фото: 1,400
Відео: 365
Посилання: 1,570
Опис:
Цей Telegram-канал призначений виключно для осіб старше 21 (двадцяти одного) року. Ідентифікатор в Реєстрі субʼєктів у сфері медіа: R40-06145 Київ 02072 а/с 3 phone: 0635963476 E-mail: [email protected]
Джерело

Вуса ухо👂🏻 | Ми запитали в 🇺🇦 Ухо яка найгірша мапа на його думку🗺 de_vertigo - мій...

Логотип телеграм спільноти - Вуса ухо👂🏻 Вуса ухо👂🏻 @yxab7
1 690 Охват/переглядів 2026-01-05 14:46 Повідомлення №3786
Ми запитали в 🇺🇦 Ухо яка найгірша мапа на його думку🗺 de_vertigo - мій особистий топ серед найгірших змагальних мап в історії CS вважає Ухо. І за всі ці роки я так і не почув жодного нормального аргументу, чому вона взагалі мала право бути в маппулі. А нагадаю - 5 років. П’ЯТЬ. Це мапа без простору. Без міду як концепції. Фактично - один довгий коридор, де вся «гра» зводиться до таймінгів, смоків у вузьких проходах і нескінченних ретейків у двох точках. 🎮 Vertigo не заохочує тактичне мислення. Вона не дає простору для креативу, нестандартних рішень чи макро-гри. Усе зводиться до шаблонів, які або працюють, або ні — і ти нічого з цим не зробиш. І якщо ти програв раунд, то часто не тому, що тебе переграли, а тому що мапа просто так вирішила. Для мене досі загадка, чому Valve так вперто тримали її в змагальному режимі. Ні глядацького кайфу, ні стратегічної глибини, ні відчуття «чесної» CS. Лише фрустрація, тіснота і відчуття, що ти граєш не в Counter-Strike, а в якийсь дивний експеримент.