Повідомлення telegram каналу - @yuragnatyuk

Логотип телеграм спільноти - Flow | Юра Гнатюк 2021-04-30

Flow | Юра Гнатюк

Кількість підписників:
16030
Фото:
75 
Відео:
17 
Посилання:
221 
Категорія:
Блоги
Опис:
Канал Юри Гнатюка про бізнес, фінанси, книги та життя — https://t.me/yuragnatyuk Звʼязок: @theflowua Навігація по каналу: #Business #IT #Books #Life #Щоденник #CaseStudies #Interview #Finance #Startups #Productivity #Inspiration

Канал Flow | Юра Гнатюк - @yuragnatyuk - №201

Популярний рудоволосий блогер виявився… темноволосою жінкою
Черговий кейс із використання технології deepfake.
Передісторія: рудоволосий блогер з ніком curt.skelton з 2021 року вів акаунт у TikTok про візуальні ефекти та графіку. Обліковий запис набрав 250 тисяч підписників.
Однак одного дня виявилось, що акаунт насправді належить дівчині, яка й створила діпфейк. Відео добре завірусилося і вже набрало понад 15 мільйонів переглядів.
Зображення були створені в нейромережі DALL-E — потім дівчина створила 3D-модель, додала анімація рухів, а голос просто змінено в редакторі. Тепер дівчина запитує у своєї аудиторії, чи варто продовжувати їй вести обліковий запис від свого імені.
Цікаво, що більшість аудиторії у коментарях до ролика не вірять, що це діпфейк. Залишаю посилання на TikTok кріейтора, щоб оцінити 🤔
Як думаєте: DEEP фейк чи таки фейк?
Як би не було, технологія deepfake постійно розвивається. І на озброєння її беруть не лише безневинні технологічні блогери задля експерименту та хайпу. Діпфейки пробували вже запускати, в тому числі й російські окупанти. Так, це було реалізовано кострубато і абсолютно непереконливо. Однак всі ризики діпфейків потрібно враховувати і мати на увазі. А відповідно — критично ставитися до контенту, який споживаємо, не забуваючи про перевірку інформації.
4100
22-09-03 12:03