Повідомлення telegram каналу - @yuragnatyuk

Логотип телеграм спільноти - Flow | Юра Гнатюк 2021-04-30

Flow | Юра Гнатюк

Кількість підписників:
16030
Фото:
75 
Відео:
17 
Посилання:
221 
Категорія:
Блоги
Опис:
Канал Юри Гнатюка про бізнес, фінанси, книги та життя — https://t.me/yuragnatyuk Звʼязок: @theflowua Навігація по каналу: #Business #IT #Books #Life #Щоденник #CaseStudies #Interview #Finance #Startups #Productivity #Inspiration

Канал Flow | Юра Гнатюк - @yuragnatyuk - №200

Навіщо вам Twitter і як ним правильно користуватись?
Якщо стисло, то акаунт у Twitter — хороший інструмент в цій інформаційній війні. А кожен твіт і ретвіт про війну в Україні — це внесок, який допомагає боротися за увагу світової спільноти.
А якщо не зовсім стисло, то ловіть невеликий експлейнер у форматі запитання-відповідь.
«Нащо мені Twitter? Я регулярно кидаю щось у сторіс в Інсті та ФБ»
Це все дуже добре. Особливо, якщо вас там дивиться і читає іноземна аудиторія. Однак зазвичай: у 90% випадків мова йде про українську аудиторію. Twitter та його алгоритми — це інструмент, завдяки якому набагато простіше «достукатися»
до іноземців.
Минуло вже півроку з початку повномасштабного вторгнення. Звісно, увага світової спільноти до війни в Україні вже не на такому високому рівні, як це було на початку. За увагу, а заодно й підтримку Заходу та світу, необхідно боротися. Це централізовано робить держава та МЗС зокрема. Але до цього повинен долучатися кожен із нас.
Ще один важливий факт — Twitter має більшу прохідність матеріалу, тобто там набагато менша «цензура» ніж на платформах Meta. В Інстаграмі швидко блокують за «hate speech» лише за вислів про русню, а фото та відео наших українських реалій для Meta — це суцільний «sensitive content». Натомість у Twitter з цим справи кращі. Хоча не ідеально — багато твітів теж блокують через атаки ботів.
«Окей, значить треба розібратися, що таке Twitter…»
Про всяк випадок короткий лікбез. Twitter — це соцмережа в форматі мікроблогу, де користувачі публікують короткі текстові повідомлення (до 280 символів). Звісно, можна прикріпити з фото та відео. Очевидна перевага платформи — тут можна прокомунікувати з відомими особистостями (політиками, журналістами, селебріті і т.д.), привернувши їхню увагу до потрібного нам інфоприводу.
Twitter стає все більш популярним (правда, це відбувається дуууже поступово) в Україні. Через твіти українці звертаються до всього світу, тролять русню і не лише — до речі, перші меми часто народжуються саме тут.
Слід визнати, що Росія також використовує Twitter, щоб розганяти фейки на західну аудиторію. І нам треба цьому протидіяти.
Іноземці мають бути проінформовані про воєнні реалії в Україні з перших уст. Розповсюдження потрібного нам контенту, пояснення нашого контексту та збільшення поінформованості про українську культуру допомагає нам збільшувати обізнаність про нашу країну.
«Хм, звучить круто. Але в мене немає знайомих іноземців. Що робити?»
Тегати. Twitter — це місце, яке популярне серед журналістів, політиків, та підприємців. Тут легко можна позначити потрібну людину через @ та звернутись до іноземців. Кого тегати в твіттері? Є телеграм-канал, де вам полегшать життя та одразу дають перелік. Тут по країнах посортовані всі (окей, ну майже всі) потрібні нам іноземні політики, журналісти, медіа і т.д.
І насамкінець підсумуємо:
▪️ Зареєструйтесь у соцмережі та заповніть профіль — нікнейм, аватар, опис.
▪️ Підпишіться на цікаві для вас акаунти.
▪️ Не поширюйте фейків та не створюйте їх (будь ласка).
▪️ Пишіть твіти та поширюйте те, що вам цікаво та, те що важливо для перемоги. Створюйте меми. Або ж попросту взаємодійте з іншими акаунтами, роблячи ретвіти важливих твітів та тредів.
▪️ Розповідайте про війну світові та тегайте відомих особистостей.
P.S. Хто має Twitter акаунт, підписуйтесь на мене і при бажанні взаємодіяйте з твітами – це справді працює і ваша активність дуже допомагає. Цього місяця мій акаунт добрався до майже 1 000 000 унікальних переглядів, а найпопулярніший твіт набрав 110,616 унікальних переглядів.
6200
22-08-31 12:11