Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Ю-Оперативний | Південноукраїнськ
Додано 14 лип 2024

Ю-Оперативний | Південноукраїнськ

@yu_operativni
Кількість підписників: 19 838
Фото: 7,900
Відео: 2,060
Посилання: 2,690
Опис:
🇺🇦Ю-Оперативний – "аматорський" канал міста Южноукраїнськ Підтримка: @yusupport 🤝Замовити рекламу | @yusupport ❗️Деякі новини взяті з різних джерел ‼️Ми не несемо відповідальності за пости, взяті з і
Джерело

Ю-Оперативний | Південноукраїнськ | Батальйон КП «ЖЕО»🔴 «Корупція як вона є»Незабаром весна і Сашки вже за...

Логотип телеграм спільноти - Ю-Оперативний | Південноукраїнськ Ю-Оперативний | Південноукраїнськ @yu_operativni
7 990 Охват/переглядів 2026-02-24 12:30 Повідомлення №37893
🔴Батальйон КП «ЖЕО»🔴 «Корупція як вона є»Незабаром весна і Сашки вже задумались де брати кошти. Де як не з бюджету))) Зараз на бюджетну комісію вони подали питання виділення 1500000 млн на сіль))) до зими вони просили 100000 тис грн і їм повинно було вистачити цього на всю зиму, а тут як завжди весною їм потрібно значно більше…. Цікаво на літо вони теж на сіль будуть просити)Якщо розібратися у цьому «дурдомі» від Сашків то вони просто хотять ви гребти максимально коштів з бюджету, щоб по-перше «подеребаніть» бо скоро 18 айфон випустять, по друге не купивши зараз на всю суму солі, перевести ці кошті на якісь свої «мутки». Постають питання до керівництва міста: 🔴Чи довго ще громада буде тягти на своїх плечах збиткове комунальне підприємства з роздутим штатом? 🔴Чи довго пан Миронюк і пан Акуленко будуть обкрадати місто? 🔴Чи довго депутати будуть видавати гроші з бюджету на бажання Сашків?🔴Чи не час вже збиткове підприємство обʼєднати з більш прибутковим для міста?🔴Чи нормально, що вони працюють не на місто, а на власника заправок?