Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Ю-Оперативний | Південноукраїнськ
Додано 14 лип 2024

Ю-Оперативний | Південноукраїнськ

@yu_operativni
Кількість підписників: 19 823
Фото: 7,900
Відео: 2,060
Посилання: 2,690
Опис:
🇺🇦Ю-Оперативний – "аматорський" канал міста Южноукраїнськ Підтримка: @yusupport 🤝Замовити рекламу | @yusupport ❗️Деякі новини взяті з різних джерел ‼️Ми не несемо відповідальності за пости, взяті з і
Джерело

Ю-Оперативний | Південноукраїнськ | БАТАЛЬЙОН КП "ЖЕО" 🔴 ДРУГИЙ ФРОНТ А що там наші "броньовані й недоторк...

Логотип телеграм спільноти - Ю-Оперативний | Південноукраїнськ Ю-Оперативний | Південноукраїнськ @yu_operativni
7 570 Охват/переглядів 2026-02-09 18:41 Повідомлення №37805
🔴 БАТАЛЬЙОН КП "ЖЕО" 🔴 ДРУГИЙ ФРОНТ А що там наші "броньовані й недоторкані" Олександр Акуленко та Олександр Міронюк, ой вибачте, зовсім забули за їх "випадково заброньованого" кума — Судакова, який у них начебто кимось числиться особливо важливим, що підлягає обов'язковому броньованню. А у них все добре: з бронюванням "своїх" розібралися, бюджет "розпилили", замість солі, дружині і ще…. 17 айфон купили, і поки мешканці Громади виживають в умовах ожеледиці, без посипаних доріжок, бо не має достатньої кількості звичайних працівників, "Директори" настільки штучно роздули штати для своїх, рятуючи їх від "захисту Батьківщини", що почали економити на працівниках, які так необхідні підприємству та місту.Ще одним із високих досягнень цього "Батальйону" є те, що пан Акуленко О. розбив службове авто Skoda біля Олімпу. І от в чому питання: чому на службовому авто в неробочий час, використовує для власних потреб, чи у тверезому стані, чи відшкодував/відновив авто чи кошти за нього? (Про це писали місяць тому, а реакція відсутня у міської влади) Питань багато, а от із відповідями біда, бо їх немає. Питання до можновладців нашого міста, чи буде реакція на весь цей безлад і притягнення до відповідальності винних, чи Ви чекаєте, поки у Громади урветься терпець. Не треба чекати, поки люди прикотять до сесійної зали сміттєві баки "Батальйону КП "ЖЕО" і покатають в них їх "балансоутримувачів", бо таке "сміття", як вони вже давно необхідно винести не тільки із КП "ЖЕО", але й із міської ради. Громада чекає гідної реакції з боку міської влади, розслідування пошкодження майна Громади та відшкодування збитків винними!!!