Статистика telegram каналу - @youthcouncilsua
СМІЛИВІ - спільнота молодіжних рад України
Кількість підписників
Середній перегляд на повідомлення
Історія змін лого
Історія змін назви
Історія зміни типу аккаунта
Історія зміни статуса
Стіна канала СМІЛИВІ - спільнота молодіжних рад України - @youthcouncilsua
Громадська організація «Українська асоціація молодіжних рад» провела глибокий аналіз та доопрацювала інструмент регіональних координаторів в межах інституційної підтримки від IREX «Мріємо та діємо». Нами визначені чіткі функції та створений план роботи для РК в областях. Отож УАМР оголошує набір регіональних координаторів для створення та розвитку мережі молодіжних консультативно-дорадчих органів (МКДО) 🌟.
Регіональні координатори – це представники Асоціації на місцях, які працюють задля консультування та навчання молодіжних рад, адвокації інтересів молоді та формування активної мережі МКДО 💪.
Ми пропонуємо:
🔸навчання та підтримку від професійної команди Асоціації;
🔸співпрацю та зустрічі з міжнародними партнерами УАМР;
🔶участь у всеукраїнських та регіональних проєктах;
🔸особистісний розвиток та можливість розвивати молодіжну політику у своїй області.
Від тебе ми очікуємо:
🔹тобі 14-35 років;
🔹маєш лідерські якості та хочеш допомогти молоді вашої області створити локальні молодіжні ради;
🔹розумієш принципи молодіжної політики та маєш досвід роботи у МКДО;
🔹маєш досвід взаємодії з органами влади та іншими стейкхолдерами.
🔹вмієш працювати на комп’ютері/ноутбуці з Google Docs/Sheets/Forms;
🔹маєш знання у сфері юриспруденції;
🔹хочеш розвиватися, вчитися та змінювати країну на краще;
🔹знання іноземних мов вітається.
Якщо ти хочеш розвивати молодіжну політику та впливати на позитивні зміни у своїй області – приєднуйся до нашої команди 🙌.
Для цього потрібно заповнити мотиваційний лист з описом твого досвіду й цілей на посаді та заповнити заявку ✍️.
🔗Форма для заповнення тут
Не пропусти свій шанс стати частиною масштабного руху, що змінює життя молоді в Україні. Разом ми створимо мережу молодіжних рад, що стане потужним голосом молоді 💫.
❣️Завжди ваша, родина молодіжних рад!
27 грудня 2024 року Українська асоціація молодіжних рад проведе онлайн зустріч з представниками молоді з 20 громад за участю фахівців, які працюють із молоддю, експертів, місцевих депутатів та представників органів місцевого самоврядування. 🧑💼👩💼
Метою заходу є популяризація молодіжних рад як ефективної форми участі молоді в житті громади, підвищення обізнаності молоді та фахівців про їхні ролі та можливості, а також мотивація молоді до участі в МР. 💡✨
Молоді лідери та активісти дізнаються, що таке молодіжна рада, як її створити та налагодити роботу, які її функції. Вони ознайомляться з успішними кейсами роботи молодіжних рад України та світу 🌍. Експерти з молодіжної політики розкажуть, що таке участь молоді, які є форми та інструменти 🔧📚.
Також обговорять, яку роль відіграє МР у громаді, на що може впливати та які позитивні зміни вносити. 🌱🌟
Запрошуємо до зустрічі активну молодь віком 14-35 років, представників ОМС, освітян та фахівців, які працюють з молоддю, громадських діячів та представників ГО. 🧑🤝🧑👩🏫
Зустріч відбудеться в онлайн форматі. Реєстрація 📝
Дослідження проводиться УАМР у співпраці з Міністерством молоді та спорту України. 🤝
Проєкт з інституційного розвитку УАМР втілюється в межах програми «Мріємо та діємо» та впроваджує IREX за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
🎯Програма була спрямована на підвищення професійних компетентностей державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, зокрема щодо залучення молоді до формування та реалізації молодіжної політики з урахуванням стандартів Ради Європи. Це важливий крок до забезпечення більш ефективної участі молоді в ухваленні рішень на місцевому рівні.
🗣Голова Правління УАМР, Максим Бондаренко, висловив подяку усім партнерам за співпрацю: «Ця програма стала важливим інструментом для зміцнення молодіжних рад та органів місцевого самоврядування, підвищуючи їх спроможність залучати молодь до процесів ухвалення рішень. Завдяки тренінгам та тренерським сесіям, державні службовці отримали нові знання, що дозволяє ефективно працювати з молодіжними радами. Своєю чергою УАМР готова працювати і надалі, як родина молодіжних рад України, яка є об'єднанням не за кількістю, а за якістю серед МКДО».
🤗Особливу вдячність за співпрацю Максим Бондаренко висловив колегам, які працювали в межах програми, зокрема голові Володимиру Соньку та членкині Наглядової ради Людмилі Лук'яновій. «Їхня підтримка була надзвичайно важливою на всіх етапах», — зазначив він.
🙏Також було висловлено колосальну вдячність Андрію Чеснокову, заступнику Міністра молоді та спорту України, Мачею Янчаку, голові Офісу Ради Європи в Україні, Олені Черних та Людмилі Кіндрат, як представницям проєкту, Людмилі Риковій, директорці Генерального департаменту з питань професійного розвитку державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування Національного агентства України з питань державної служби. «Ми безмежно вдячні співпрацювати з вами задля забезпечення більш ефективної участі молоді на місцевому рівні, завдяки чому молодіжні ради стають активними учасниками демократичних процесів.», — додав Максим Бондаренко.
✅Програма була розроблена у 2023 році спільно з національними партнерами і включала тренінги, відеоуроки та менторську підтримку для тренерів. Протягом 2024 року було реалізовано 21 програму підвищення кваліфікації для 600 державних службовців, посадових осіб органів місцевого самоврядування, науковців і освітян.
💫Ця програма продовжує підтримувати молодіжні ініціативи, зміцнювати партнерство між молоддю та місцевою владою, а також сприяти розвитку демократичних процесів на місцевому рівні. УАМР разом з партнерами готові працювати і надалі для забезпечення активної участі молоді у відновленні і розвитку України.
🧭Більше читайте тут: https://bit.ly/4ftdWNu
❣️Завжди ваша, родина молодіжних рад України!
🤗#ErasmusDays2024: Українська Асоціація Молодіжних Рад успішно провела міжнародний онлайн-діалог «Стійкість і згуртованість», який зібрав понад 20 учасників з різних куточків України та Європи. Захід був насичений виступами та обговореннями, присвяченими ролі молодіжних рад та громадських організацій в умовах кризи, а також можливостям міжнародних обмінів для української молоді.
👏Зі вступним словом виступив Максим Бондаренко, Голова Правління УАМР, який наголосив на важливості участі молоді у міжнародних обмінах та представництві України на міжнародній арені.
👩🏼Особливу увагу приділили проєкту “ArtNoConflict”, який презентувала Анжеліна Єрьоменко, менеджерка проєкту від ГО УАМР. Учасниці проєкту, медіаторки конфліктів Естер Ковальчук та Юлія Алексєєнко, розповіли про досвід реалізації конфліктного менеджменту в рамках Erasmus+ та важливість миротворчої діяльності. Яна Гедерим, представниця УАМР на партнерському заході “Future Focused Youth Ukraine”, підкреслила значення міжнародної співпраці в розвитку молоді та спорту.
🗣З досвідом локальних ініціатив поділилися представники молодіжних рад та центрів, зокрема:
📍Андрій Герило, голова молодіжної ради Миколаївської громади (Львівська область)
📍Ксенія Шевчук, керівниця Молодіжного простору м.Славутич, начальниця молодіжної політики в Славутицькій ТГ (Київська область)
📍Наталія Лановська, працівниця Молодіжного центру міста Біла Церква (Київська область)
📍Дарія Беляєва, менеджерка з партнерських звʼязків Erasmus Student Network Ukraine
👥На розмовній сесії «Від згуртованості команди до стійкості громади» учасники поділилися реальними історіями стійкості, що підкреслили здатність молодіжних організацій зберігати згуртованість і працювати на благо громади в умовах викликів. Лілія Ковалюк, волонтерка NGO “Stella”, розповіла про організацію міжнародних обмінів в рамках Erasmus+, наголошуючи на їхньому позитивному впливі на молодь навіть у складні часи.
👀Завдяки такій події ми зміцнили партнерські зв'язки, створили можливості для нових обмінів і вкотре підтвердили важливість міжнародного співробітництва. Дякуємо всім учасникам і партнерам за підтримку #ErasmusDays2024!
❣️ Завжди ваша, родина молодіжних рад України!
Організатори події – Український ПЕН та Центр громадянських свобод.
Під час акції рідні, близькі та колеги розкажуть історії зниклих безвісти та ув’язнених і полонених українських авторів, митців та правозахисників.
Буде встановлено символічну інсталяцію з порожніх стільців з іменами ув’язнених, полонених та зниклих безвісти авторів, медійників, митців та правозахисників.
Організатори пропонують приєднатися до акції родинам цивільних увʼязнених та військовополонених, принести табличку з імʼям своєї рідної людини, яка перебуває в неволі в окупантів або зникла безвісти внаслідок бойових дій росії на території України.
Реєстрація медіа за посиланням.
Друзі! 🥳 Запрошуємо вас взяти участь у щорічному «Конкурсі кращих практик молодіжної роботи» 2024 року!
🫴🏻 Тематичні пріоритети конкурсу:
Волонтерство та гуманітарне реагування
- Залучення молоді до підприємницької діяльності, в тому числі соціальне підприємництво
- Змістовне дозвілля та таборування
- Ментальне здоров’я
- Освіта та просвітницька діяльність
- Підтримка ініціатив молоді, розвиток участі молоді
- Соціальна згуртованість, в тому числі інтеграція внутрішньо переміщених осіб
та інші…)
⏱️ Термін подачі заявок до 10.11.24 19:00
✉️ Отримати інформацію щодо конкурсу можна, надіславши ваші питання на пошту youthworker.ua@gmail.com
«Конкурс кращих практик молодіжної роботи в Україні 2024» проводиться Міністерством молоді та спорту України та Всеукраїнським молодіжним центром за сприяння проєкту ПРООН в Україні «Підтримка громадянського суспільства та молоді» та фінансування Міністерства закордонних справ Данії.
✅Українська асоціація молодіжних рад продовжила над зміцненням своєї організаційної спроможності та розширенням мережі молодіжних рад в Україні.
☺️Завдяки інституційному гранту від IREX, ми розпочали роботу над формуванням драфтів чотирьох стратегій: комунікаційної, фандрейзингової, стратегії мережування та HR-стратегії. Для залучення більшої кількості молодіжних рад до нашого складу та збільшення участі молоді у процесах прийняття рішень, ми працюємо над перезапуском інституту регіональних координаторів УАМР в областях.
🎯УАМР також розробила план адвокаційної кампанії, яка дозволить посилити вплив молоді на процеси формування молодіжних рад в Україні. Ми продовжуємо вдосконалювати механізм експертної ради обласних МКДО при УАМР, спрямовуючи її діяльність на посилення адвокаційної роботи. Ці зміни сприятимуть більш ефективній взаємодії молодіжних рад та влади на регіональному та місцевому рівнях.
💪УАМР докладає всіх зусиль для зміцнення молодіжної політики в Україні, тому ми висловлюємо щиру подяку нашим партнерам за їхню глобальну підтримку та допомогу у розвитку нашої мережі.
Проєкт реалізується в рамках програми «Мріємо та діємо», яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX.
❣️ Завжди ваша, родина молодіжних рад України!
Урядова команда CERT-UA, яка діє при Держспецзв’язку, виявила нову хвилю фішингових атак, спрямованих на бухгалтерів українських підприємств.
Зловмисники розсилають електронні листи, що імітують повідомлення від Державної податкової служби України.
Згадані листи містять PDF-документи з посиланням на файловий сервіс на якому розміщений архів. Відкриття його вмісту призведе до встановлення на компʼютері шкідливої програми, яка надає зловмисникам віддалений доступ до нього.
Нагадаємо, що описана активність є фінансово мотивованою та здійснюється угрупуванням UAC-0050. В зоні ризику перебувають бухгалтери підприємств, на комп'ютерах яких здійснюється робота з системами дистанційного банківського обслуговування.
В деяких випадках, від моменту ураження до моменту викрадення коштів може проходити не більше години.
Звертайтеся до CERT-UA, якщо підозрюєте, що могли стати жертвами атаки:
incidents@cert.gov.ua,
Тел. +38 (044) 281-88-25.
Більше на сайті CERT-UA
🇺🇦 Facebook | Instagram | Twitter | Сайт | WhatsApp
Урядова команда CERT-UA, яка діє при Держспецзв’язку, виявила нову масштабну кібератаку, спрямовану на органи місцевого самоврядування України.
Зловмисники розсилають фішингові електронні листи з темою «Заміну таблиці», які містять посилання нібито на Google таблицю. Насправді посилання веде на сторінку, де розміщено «інструкцію» для запуску шкідливої команди.
Як працює схема атаки:
Отримавши лист, користувач переходить за посиланням і потрапляє на сторінку, що імітує захист від ботів.
Після кліку на «I'm not a robot» та виконання запропонованої «інструкції», на комп'ютері виконується шкідлива команда.
Виконання сценарію призведе до:
– завантаження програми та створення, за її допомогою, тунелю;
– викрадення аутентифікаційних та інших даних браузерів (Chrome, Edge, Opera, Firefox тощо);
– встановлення ШПЗ.
Звертайтеся до CERT-UA, якщо підозрюєте, що могли стати жертвами атаки:
incidents@cert.gov.ua,
Тел. +38 (044) 281-88-25.
Більше на сайті CERT-UA
🇺🇦 Facebook | Instagram | Twitter | Сайт | WhatsApp
З радістю повідомляємо про нові призначення в Українській Асоціації Молодіжних Рад (УАМР). Після успішного випробувального терміну було затверджено заступниць Голови, кожна з яких відповідатиме за важливі напрямки розвитку молодіжної політики.
1) Першою заступницею Голови УАМР стала Аліна Козицька. Вона зосереджуватиметься на співпраці з Правлінням, Секретаріатом та Грантовим офісом УАМР.
2) Заступниця з організаційного розвитку та комунікацій — Тетяна Ненчинська. Її відповідальність включає взаємодію з Адміністративним офісом та Прессекретаріатом, що сприятиме розвитку комунікацій УАМР.
3) Заступниця з мережування, розвитку спроможності МКДО та розробки продуктів та програм для МР — Катерина Пилипенко. Катерина відповідатиме за мережування, зміцнення локальних молодіжних рад та розробку нових продуктів і програм для їхнього розвитку.
4) Заступниця з мережування та адвокації — Марія Маєвська. Марія займатиметься адвокаційними ініціативами, підтримкою партнерств на регіональному та національному рівнях, що дозволить підсилити роль молодіжних рад в українському суспільстві.
🫂Вітаємо всіх заступниць і бажаємо натхнення та продуктивної роботи на благо молодіжної політики України!
❣️Завжди ваша, родина молодіжних рад України!