Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Думки, про які ніхто не питав
Додано 14 лип 2024

Думки, про які ніхто не питав

@youneverasked
Кількість підписників: 10 103
Фото: 278
Відео: 26
Посилання: 493
Опис:
Мої думки, про які ніхто не питав Авторський канал Діми Малєєва YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC20M3T-H-Pv0FPOEfeQJtNQ По питанням - @rude_d
Джерело

Думки, про які ніхто не питав | 31го грудня 2024го року, я вийшов з магазину MaxValue де купував фрукт...

Логотип телеграм спільноти - Думки, про які ніхто не питав Думки, про які ніхто не питав @youneverasked
10 300 Охват/переглядів 2025-12-28 12:51 Повідомлення №776
31го грудня 2024го року, я вийшов з магазину MaxValue де купував фрукти для новорічного столу. Там за 19 бат ( 50 центів ) я купив онігірі з тунцем. Я вийшов з прохолоди магазину в гарячий Бангкокськи день, і зробив перший укус. Онігірі був дуже смачний. Я подивився на себе зі сторони: 31 грудня, я в шортах і футболці, з кульком фруктів, онігірі в руках мурижусь під тайським сонцем. Свою думку в той момент я пам'ятаю як зараз: "Та нахуй мені та Каліфорнія?".В 2024му році виповиналсь моя професійна мрія - я отримав офер в Meta, мною зацікавилась дуже класна команда, мені відсипали багато грошів. Мрія була не тому що гроші - мрія була як професійна валідація. Я декілька місяців ходив, думав чи хочу я повертатись назад в Штати. Тоді, 31го грудня я вирішив відмовитись від того, про що мріяв більшу частину професійного життя. Взагалі, 2025й рік почався дуже гавняно. Я впеше в житті святкував Новий Рік сам один, в місті де мені не було навіть кого запросити. В цілому - святкувати цей день одному не так важко, як боротись з думками, які живуть в твоїй голові. 5:30 ранку я стояв на балконі і курив. Думав про життя і спостерігав за Бангкоком який прокидався. Я зосвім не розумів, що робити з життям, бо здавалось, що сенсу то в цілому і немає. Останні пару років в принципі були дуже схожі: я десь йшов, щось шукав, і чогось чекав.Кемпбел колись написав книгу - "The Hero with a Thousand Faces". Вона про "мономіф" - універсальний шлях героя. Структуру мономіфу використовували багато режисерів знімаючи свої фільми ( ті самі Зоряні Війни ), та і в цілому - мономіф схожий на життя любої людини, бо кожен з нас головний герой своєї історії. Суть в тому, що цикл героя майже завжди однаковий: Жага до пригод - Сумніви - Тригер до дії - Випробування - Головне випробування або смерть і відродження - Нагорода в вигляді нової мудрості - Повернення додому, але вже троха іншою людиною. 2025й для мене став тим головним випробуванням, і поверненням додому. Взагалі, рік був дуже багатий на перемоги, на велику кількість речей які вдались, і як покращилось життя. Іронічно, але це було дуже легко. Тому що, коли ти пару років заганяєш себе на дно, отримати великі перемоги після того, як хоча б перестав копати собі яму - дуже лего. Вот це правило 80 / 20 дуже класно працює:- Троха зусиль, і ти перестав пити - Троха зусиль, і ти вже перестав спілкуватись з людьми, які тебе знищують - Троха зусиль, і в тебе здоровий образ життя і кар'єраКароче ви зрозуміли - там де в тебе разруха, дуже легко будувати щось сіяюче, бо навколо ніц немає. Але з іншої сторони - фундамент по інакшому і не будується :) Для мене - це був класний рік: рік важливих втрат, рік важливих набуттів, рік кар'єри. А головне - рік, коли з'явився Тео. І є відчуття, що я знайшов. Те, для чого я йшов у всі ці пригоди. 2025й - ти став роком рідних і справжніх людей. Бо без близьких людей - для чого то все. Мені знадобилось 2 роки бути відлюдником, щоб зрозуміти де ж справжнє золото. А воно завжди було рядом. І ще, знаєте в який момент, я зрозумів, що мені стало краще? Я знову почав планувати - планувати мандрівки, планувати плани на 2026й, планувати, куда піти з сім'єю. Останні пару років я просто радів, що пройшов день. А зараз я з великою радістю чекаю наступний. Тому 2026й, знай, в мене на тебе великі плани :D