Джерело
Думки, про які ніхто не питав | Штош. Ось і пройшов WAWTECH - дводенна конференція в Варшаві, яку орга...
9 390 Охват/переглядів
2025-12-18 06:47
Повідомлення №771
Штош. Ось і пройшов WAWTECH - дводенна конференція в Варшаві, яку організували DOU. Чесно - не знаю, на яку аудиторію розраховували організатори, але здавалось що учасники процентів на 85 українці: українські компанії, розмови за лаштунками, та і в цілому спілкування - всюди українська мова. За ці два дні поспілкувався тільки з трьома поляками, і то з двома в черзі за пивом :)І для мене, як для спікера, який хотів знову відчути дух конфи це було класно :) Я щиро відкайфував два дні, і поговорив з тими людьми за якими їхав: Gergerly Orosz ( авто The Pragmatic Engineer ), Іваном Куцкір ( Photopea ) і Микола Максименко ( Haiqu ). Микола - це для мене відкриття останніх декількох років, і я заздрю студентам які бувають на його лекціях.Сама конфа - офігенна. Мені реально сподобалось усе: і виставка, і спікери, і організація. Звичайно, якщо до чогось чіплятись - можна знайти. Але це була неймовірно збалансована конференція, як по темам, так і по активностям. Ну і під фінал: я їхав на конфу, і думав, що ну хтось зі мною сфоткається, або задасть питання. Але мені прям подарували відчуття "селебрітості": зі мною зробили напевно декілька сотень селфі, записали на кучу відео, і годин 8 з сумарних 12-14 годин на конференції - до мене підходили і запитували всяке різне. Одного разу я взагалі йшов від сцени до кімнати спікерів 2 з половиною години :) Дякую вам всім, що не забуваєте, і показуєте, що реальний світ добріший ніж інтернет :) Це було неймовірно приємно!І звичайно - окрема подяка DOU. Конфа топ. Цього дуже не вистачало!