Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Думки, про які ніхто не питав
Додано 14 лип 2024

Думки, про які ніхто не питав

@youneverasked
Кількість підписників: 10 103
Фото: 278
Відео: 26
Посилання: 493
Опис:
Мої думки, про які ніхто не питав Авторський канал Діми Малєєва YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC20M3T-H-Pv0FPOEfeQJtNQ По питанням - @rude_d
Джерело

Думки, про які ніхто не питав | Троха про психологію. 2023й і 2024й роки, крім того, що вони були жахл...

Логотип телеграм спільноти - Думки, про які ніхто не питав Думки, про які ніхто не питав @youneverasked
6 250 Охват/переглядів 2025-12-08 13:12 Повідомлення №766
Троха про психологію. 2023й і 2024й роки, крім того, що вони були жахливі із-за русні, були також дуже складні для мене персонально. Лікар ставить діагноз депресія, переїзд, і два роки самотності, в місті де тобі по-суті, навіть немає кого запросити в гості, чи просто обняти. Психологічно, я був в дуже складному місці. 2025й почався не краще, і з того, що в 5 ранку я стояв на балконі, і курив думаючи, що робити з тим життям. В результаті я повернувся в терапію, і це було одним з найкращих рішень. Як працює терапія - я не знаю, але як технарь - я придумав для себе опис того, як я розумію. Вот є нейронні мережі, і ми в дуже близькому наближенні - розуміємо, як вони працюють. Вот ці вот нейрони, функції активації, і вага ребра. По суті, як і в мозку, де ми розуміємо ті ж самі нейрони, аксони, і дендріти в нашому мозку. Так вроді розуміємо, але коли їх багато - то не розуміємо. А в нашому мозку ще й тих нейронних мереж багато, ще й документацію хтось проєбав. А ще, був мій улюблений письменник - Айзек Азімов, який написав чудовий "Я, робот". Хто не читав - хутко читайте. Це збірка оповідань, в хронологічному порядку, про перший роботів - яки були схожі на величезні шафи, до роботів, які могли стати президентами, і ніхто не знав чи це робот. Там була чудова професія - "робо-психолог", в якій спеціалісти використовуючи закони робототехніки Азімова, і багато питань - старались зрозуміти мотивацію робота ( а далі, і чи це робот :) ). Психологія для мене, в моїх абстракціях - те саме. Але спеціаліст допомагає тобі самому зрозуміти які нейронні мережі живуть в твому мозку, і зрозуміти, що їх активує. По-суті, копирсаєшся в старому коді, де немає коментів. Це допомагає тобі самому більше зрозуміти свої дії і мотивації, а також, як в майбутньому реагувати, і контролювати свої емоції. Бо люди, то просто дуже складні біо-роботи ( але не факт :) )P.S: я не пропагандую терапію. Мені вона допомогла і допомагає :) Вам - не факт :)