Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Думки, про які ніхто не питав
Додано 14 лип 2024

Думки, про які ніхто не питав

@youneverasked
Кількість підписників: 10 103
Фото: 278
Відео: 26
Посилання: 493
Опис:
Мої думки, про які ніхто не питав Авторський канал Діми Малєєва YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC20M3T-H-Pv0FPOEfeQJtNQ По питанням - @rude_d
Джерело

Думки, про які ніхто не питав | Пан Маск запустив нову версію свого AI - Grok 4. Ясне діло, що по всім...

Логотип телеграм спільноти - Думки, про які ніхто не питав Думки, про які ніхто не питав @youneverasked
8 600 Охват/переглядів 2025-07-10 07:59 Повідомлення №669
Пан Маск запустив нову версію свого AI - Grok 4. Ясне діло, що по всім показникам і тестам Grok всіх перемагає, в наукових питаннях краще ніж люба людина, і так далі. Ніразу ще ні одна компанія не запускала нову модель з фразою: ну в математиці ми ок, але в програмуванні шота не дуже. Нічо нового. Доступ до моделі починається з 300 баксів за рік, або 30 за місяць.Також була представлена мульти-агент версія Grok 4 - SuperGrok Heavy. В даному випадку, коли ви запитуєте, створюється декілька агентів, які працюють над питанням, а потім порівнюють відповіді, щоб знайти кращу. Ціна - 3000 баксів за рік, або 300 в місяць. Я тут тільки відійшов від ChatGPT Pro за 200, потім появився Gemini за 250, тепер ще й Grok за 300. При тому, що Google що OpenAI дають доступ до кучи фіч, типа генерації відео. Але не Grok. Наразі, я не бачив використання Grok в бізнесі, та навіть в кодуванні. Але Маск каже, що вони прям найкращі, і працюють краще ніж Cursor ( при тому, що Cursor це ще й IDE, але в Маска і в твітері код можна писати ). Цікаво за тим спостерігати, знаючи що пару днів назад Grok на весь твіетр назвав себе МехаГітлером :)