Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Думки, про які ніхто не питав
Додано 14 лип 2024

Думки, про які ніхто не питав

@youneverasked
Кількість підписників: 10 103
Фото: 278
Відео: 26
Посилання: 493
Опис:
Мої думки, про які ніхто не питав Авторський канал Діми Малєєва YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC20M3T-H-Pv0FPOEfeQJtNQ По питанням - @rude_d
Джерело

Думки, про які ніхто не питав | Чесно, я вже троха в шоці які гроші вкидаються в acquihire ( купівля к...

Логотип телеграм спільноти - Думки, про які ніхто не питав Думки, про які ніхто не питав @youneverasked
7 700 Охват/переглядів 2025-06-20 10:50 Повідомлення №645
Чесно, я вже троха в шоці які гроші вкидаються в acquihire ( купівля компанії заради найму її працівників ) в AI. Тиждень тому, Meta заплатила 14,9 мільярдів доларів для купівлі стартапу ScaleAI, в основному для того, щоб найняти 28 річного CEO Alexander Wang. А ще, зовсім недавно Meta хотіли купити компанію Safe Superintelligence Ільї Суцкевера оцінка якої - 32!!! мільярди доларів. Компанію, якій тільки рік, і вони взагалі ще нічого не представили :) Ясне діло, що ці гроші як раз йшли для того, щоб найняти людей з цієї компанії. Тоді нічого не вийшло. Зараз Meta старається найняти Деніела Гроса ( CEO Safe SuperIntelligence ) та Нета Фрідмана ( CEO GitHub ) в першу чергу через їх фонд інвестицій - NFDG. По-перше заради їх таланту в AI, а по-друге тому що вони прям одні з самих зразкових інвесторів. Чесно, я не знаю як дивитись на інвестиції Meta наразі - чи то в захваті від того, як вони стартегічно мислять, чи як на панікуючу компанію, яка може втратити місце на лаві інноваторів, тому що поки не має ніякого "ох ніхуя собі AI" проєкту. Ви як думаєте? Стратегія чи паніка?