Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Думки, про які ніхто не питав
Додано 14 лип 2024

Думки, про які ніхто не питав

@youneverasked
Кількість підписників: 10 103
Фото: 278
Відео: 26
Посилання: 493
Опис:
Мої думки, про які ніхто не питав Авторський канал Діми Малєєва YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC20M3T-H-Pv0FPOEfeQJtNQ По питанням - @rude_d
Джерело

Думки, про які ніхто не питав | Знаєте, я оце сьогодні зайшов в інтернет, і багато людей вітали один о...

Логотип телеграм спільноти - Думки, про які ніхто не питав Думки, про які ніхто не питав @youneverasked
5 600 Охват/переглядів 2025-04-20 13:55 Повідомлення №558
Знаєте, я оце сьогодні зайшов в інтернет, і багато людей вітали один одного з Пасхою. Ну вітали собі і вітали. Але ось побачив, що з'явився новий наратив: "А чого мене не питають, може я єврей, або мусульманин? Я ось не бачив, щоб євреї мені вітали зі своїми святами. "І ладно б це було одиночне повідомлення - я випадково побачив таких декілька, тому навіть в попередньому пості - написав, що ХВ - тільки для адептів ХВ. Ну ви зрозуміли. І сьогодні гуляв собі, і чомусь про це думав. А якщо я багато про щось думаю - то ясно, що запощу сюди. Зрозумів я те, що я то не дуже релігійний, і ось це вітав - бо традиція, і ніколи навіть не задумувався, про те, що комусь може бути не приємно чути це привітання. Бо якщо б мене привітали з мусульманским святом, я б просто поржав. А тут ходжу, і думаю про це. Для чого? Для кого? Чому? З розвитком соціальних мереж, з тим як міняється інтернет, і як ми отримуємо інформацію - все стає якось складно. Ми не шукаємо інформацію - ми рибалимо. Заходиш в інтернет, йдеш в соц мережу - і Бог його знає, яку інфу тобі підкине. До прикладу, кучу речей про всякі скандали - я знаю не по своїй волі, а тому, що іноді за новинами іду в твітер, а там зі всіх сторін: як відноситись до думок дівчат, які заробляють на OnlyFans, холостяк розійшовся ( та бляха, я тепер знаю, хто новий холостяк, хоч ніразу не дивився то шоу ), що Кошевий звинуватив Порошенка схемі на вірі християн в некромантію, і так далі. А головне - ніодна з цих новин НІЯК не змінює моє життя. Інформаційний потік лізе зі всіх сторін, і контролювати його майже неможливо. При тому, я щиро вірю, що наш мозок працює, як існуючі математичні моделі. Ти її тренуєш на гівняних даних - вона тобі видає гівняний результат. І ось у цьому всьому потоці - як розділити де твої думки, а де нав'язані тобі думки через всякі там інтернети? Чес слово, скоро в інтернет буде ходити страшно, будемо посилати туда ШІ, щоб він шукав інфу, і фільтрував. Бо не знаю як ви, але ось порядок з думками в моїй голові наводити якось складно в останні пару років. І не тільки тому, що моя математична модель натренована на великій купі даних, які не мають сенсу - так ще й інші шкіряні мішки так само.