Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Думки, про які ніхто не питав
Додано 14 лип 2024

Думки, про які ніхто не питав

@youneverasked
Кількість підписників: 10 103
Фото: 278
Відео: 26
Посилання: 493
Опис:
Мої думки, про які ніхто не питав Авторський канал Діми Малєєва YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC20M3T-H-Pv0FPOEfeQJtNQ По питанням - @rude_d
Джерело

Думки, про які ніхто не питав | Знаєте, що ще цікаве в отих от соціальних мережах? Все було добре, пок...

Логотип телеграм спільноти - Думки, про які ніхто не питав Думки, про які ніхто не питав @youneverasked
6 900 Охват/переглядів 2025-03-05 11:40 Повідомлення №479
Знаєте, що ще цікаве в отих от соціальних мережах? Все було добре, поки в нас була хронологічна стрічка новин - було дуже зручно слідкувати за друзями, і ти підписувався тільки на те, що тобі цікаво. Як користувачу - все було офігенно - ти отримав тільки ту інформацію, яка тобі була цікава, і яку ти обрав. Для мережі - погано, бо ти не проводив багато часу в мережі, а отже тобі показувало мало реклами. На заміну хронологічній стрічці новин прийшла ранжована. Стрічка новин, яка показувала оновлення не в хронології, а алгоритмами, які самі обирали, що тобі показувати. В якийсь момент це перетворилось в персоналізацію, і кожна мережа почала показувати контент, який ви хочете бачити. Але чи хочете? Як мережа «розуміє», що ви хочете бачити більше такого контенту? В залежності від того, скільки часу ви проводите або взаємодієте з цим контентом! Але це не завжди той контент, який вам подобається. Це може бути контент, з яким ви не погоджуєтесь, який викликає у вас сумні почуття, або ви просто в шоці, що такі люди бувають. Для мережі - ціль виконана - ви провели в ній більше часу, повернулись до контенту, або з кимось поговорили. Як це впливає на ваш чайник - мережу не хвилює, основне - показати вам більше реклами. Але і тут в нас є декілька рівнів. Звичайно блогери чи медіа постійно хочуть розкусити, як працює алгоритм, або що тригерить людей, тому часто вони роблять контент не для людей, а для того клятого штучного інтелекта, який потім буде це все ранжувати, персоналізувати і так далі. Так, контент кріейтори роблять контент для AI, а не для вас. Шкіряні мішки - здебільшого це просто показ того, наскільки ефективно блогери чи медіа працюють з алгоритмами :)І шо в результаті? AI формує вашу інформаційну бульбашку, яка формує шкіряного мішка як індивіда: інтереси, амбіції, уява про «правильне» життя, або до чого треба тягнутись. І це дуже рідко має щось спільне з реальним світом. І ось весь цей дисонанс викликає в голові повний пиздець, бо життя в телефоні дуже інше, ніж життя коли від телефону відриваєшся. І все це тільки заради того, щоб шкіряний мішок побачив більше реклами. Чудово! Просто, блядь, чудово!