Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Їксперґ з Троєщини ✙ ➔ ⚽️ Чемпіонат світу (ЧС-2026)
Додано 14 лип 2024

Їксперґ з Троєщини ✙ ➔ ⚽️ Чемпіонат світу (ЧС-2026)

@yiksperg
Кількість підписників: 1 736
Фото: 12,900
Відео: 2,310
Посилання: 607
Опис:
Нетривіальний канал про спорт. Блогер Трибуни, вболівальник, дизайнер. Запрошуйте друзів за посиланням @yiksperg Instagram про дизайн: instagram.com/yiksperg Питання/пропозиції писати у Дірект знизу зліва (стосовно реклами не писати)
Джерело

Їксперґ з Троєщини ✙ ➔ ⚽️ Чемпіонат світу (ЧС-2026) | А тепер якщо серйозно і без жартів – я щиро і без крихти жалю радий зн...

Логотип телеграм спільноти - Їксперґ ✙ ➔ #ЗаТроєщину ⚽️ Джерело Їксперґ з Троєщини ✙ ➔ ⚽️ Чемпіонат світу (ЧС-2026) @yiksperg
438 Охват/переглядів 2024-07-19 15:37 Повідомлення №11599
😀 А тепер якщо серйозно і без жартів – я щиро і без крихти жалю радий зникненню «Дніпра-1». І цей клуб, і історія його створення, і його айдентика з емблемою, і те, що його керівництво разом зі своєю медіагрупою не давало статися єдиному пулу, до якого ми стали близькі якраз після зникнення клубу, що належав керівництву медіагрупи, в цілому було раковою пухлиною УПЛ і я щасливий, що принаймні від цього наш чемпіонат одужав.Звісно, зараз можлива поява якогось «Дніпра-2», але принаймні поки ми маємо можливість відпочити від таких явних афер у нашому футболі. Звісно, на «Дніпрі-1» проблеми правонаступництва та справжності не закінчуються, і такі самі питання можна поставити і «Карпатам» чи «Металісту», але вони принаймні продовжують виступи під власними оригінальними брендами і мають стару фанбазу, яка при реновації нікуди від них не пішла.Я не стверджую, що в «Дніпра-1» не було фанатів, але ми прекрасно розуміємо, що ці всі фанати вболівали не за конкретно цей клуб і за конкретну емблему, а просто за дніпровський футбол та за менеджмент, що залишився з часів старого «Дніпра» та просував ідею, що це той самий клуб.Як відданих фанатів «Дніпра», які не стали на бік «Дніпра-1» і на всю Україну поширили інформацію про цю проблему, так і «перебіжчиків» (не в поганому значенні), які ситуативно стали вболівати за «Дніпро-1», мені щиро шкода, адже таке місто, як Дніпро, зі своєю історією як у футболі так і поза ним заслуговувало б на більш гідного представника на футбольній мапі, з більш гідним та небайдужим до справи та до міста керівництвом. І точно без подібних скандалів. Але це не скасовує моєї радості за те, що тепер в УПЛ не буде «Дніпра-1». Цього не мало б бути з самого початку. @yiksperg