Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Їксперґ з Троєщини ✙ ➔ ⚽️ Чемпіонат світу (ЧС-2026)
Додано 14 лип 2024

Їксперґ з Троєщини ✙ ➔ ⚽️ Чемпіонат світу (ЧС-2026)

@yiksperg
Кількість підписників: 1 739
Фото: 12,900
Відео: 2,310
Посилання: 607
Опис:
Нетривіальний канал про спорт. Блогер Трибуни, вболівальник, дизайнер. Запрошуйте друзів за посиланням @yiksperg Instagram про дизайн: instagram.com/yiksperg Питання/пропозиції писати у Дірект знизу зліва (стосовно реклами не писати)
Джерело

Їксперґ з Троєщини ✙ ➔ ⚽️ Чемпіонат світу (ЧС-2026) | Давайте будемо чесні, цей формат відбору – найбільш тупорила річ, яку ...

Логотип телеграм спільноти - Їксперґ з Троєщини ✙ ➔ ⚽️ Їксперґ з Троєщини ✙ ➔ ⚽️ Чемпіонат світу (ЧС-2026) @yiksperg
1 200 Охват/переглядів 2026-03-26 21:26 Повідомлення №18568
🇺🇦 Давайте будемо чесні, цей формат відбору – найбільш тупорила річ, яку могли тільки придумати. Спершу обрізана група, де навіть немає команди-аутсайдера і з якої лише одна команда виходить, потім цей ідіотський плей-оф по одному матчу замість нормального двоматчевого стику. Ще й вийшли на команду, якої у цьому плей-оф не мало бути. І умудряємося пускати від неї 3 голи. У нас могли б бути шанси тільки зі швейцаркою. Або з нормальним форматом з 6 командами у групі. А ви потім питаєте, чому я висвітлюю африканський відбір більше за європейський. Бо тут висвітлювати нема чого. Немає більшого бажання, ніж вилетіти кудись у Лігу С, щоб жеребкуватися з 3-4 кошика і не малювати марних надій. Все одно Ліга Націй не дає абсолютно НІЧОГО, крім душевних травм. Зате тепер у вівторок можна спокійно глянути фінали плей-оф і не згадувати про існування цієї команди з цим тренером. Хай грає хоч з поляками, хоч з албанцями, хоч з інопланетянами, ставить Трубіна в напад, Калюжного в ворота і кайфує, що влітку можна буде почілити вдома і пограти в КС. А ми кайфуватимемо, що можна не вставати о 3 ночі заради мук проти Японії та Тунісу. А Скічко хай собі дивиться матчі улюбленої «Сельти» і інші збочення скільки йому влізе і більше не сідає за мікрофон на матчах збірної. @yiksperg