Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Їксперґ з Троєщини ✙ ➔ ⚽️ Чемпіонат світу (ЧС-2026)
Додано 14 лип 2024

Їксперґ з Троєщини ✙ ➔ ⚽️ Чемпіонат світу (ЧС-2026)

@yiksperg
Кількість підписників: 1 740
Фото: 12,900
Відео: 2,310
Посилання: 607
Опис:
Нетривіальний канал про спорт. Блогер Трибуни, вболівальник, дизайнер. Запрошуйте друзів за посиланням @yiksperg Instagram про дизайн: instagram.com/yiksperg Питання/пропозиції писати у Дірект знизу зліва (стосовно реклами не писати)
Джерело

Їксперґ з Троєщини ✙ ➔ ⚽️ Чемпіонат світу (ЧС-2026) | ️ Мені було б цікаво поглянути в біатлоні на змішану естафету з вільно...

Логотип телеграм спільноти - Їксперґ з Троєщини ✙ ➔ ⚽️ Їксперґ з Троєщини ✙ ➔ ⚽️ Чемпіонат світу (ЧС-2026) @yiksperg
680 Охват/переглядів 2026-02-21 21:59 Повідомлення №18186
⛷️ Мені було б цікаво поглянути в біатлоні на змішану естафету з вільною розстановкою по етапах без привʼязки, що цей етап має бігти жінка, а цей – чоловік. Звісно, лише за умови, що обоє біжать однакову дистанцію, як це було на цій Олімпіаді.Для багатьох команд визначну роль грає те, фінішуватиме чоловік чи жінка і результати корелюють відповідно до того, яка розстановка по етапах у цій конкретній гонці залежно від того, команда якої статі конкурентніша в цій конкретній збірній. Я не кажу про те, що жінки могли б конкурувати з чоловіками в одному етапі, але тут на перше місце виходить саме тактика загальної розстановки четвірки. Скажімо, збірній України було б доцільно стартувати саме жіночою частиною, яка є слабшою, бо на перших етапах фактор швидкості в щільній боротьбі не є таким вирішальним, як у фінішних. Мандзин і Підручний справляються з естафетами краще, ніж наша жіноча команда, що вони і показали на обох своїх естафетах у Антгольці. Скажімо, було б цікаво подивитися на навіть заочну боротьбу Підручного проти Жанмонно на останньому етапі. А також поглянути, чи змогли б жінки разом з чоловіками триматися в одній групі на першому колі першого етапу, чи розбилися б на дві підгрупи. @yiksperg