Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Євген Кузик
Додано 14 лип 2024

Євген Кузик

@yevhen_kuzyk
Кількість підписників: 338
Фото: 1,000
Відео: 103
Посилання: 350
Опис:
Телеграм-канал медика, громадського діяча, депутата Львівської міської ради
Джерело

Євген Кузик | ​​❗️ Чому я не голосував?!?Вчора 34 депутати Львівської міської ради п...

Логотип телеграм спільноти - Євген Кузик Євген Кузик @yevhen_kuzyk
88 Охват/переглядів 2026-05-01 14:25 Повідомлення №1709
​​❗️ Чому я не голосував?!?Вчора 34 депутати Львівської міської ради проголосували "ЗА" передачу частини центральної площі міста в оренду приватній компанії. Ми, депутати, які не підтримали це рішення, прямо заявляємо: це голосування - політична відповідальність кожного, хто натиснув “за”.Вибір є завжди. Вчора кожен мав змогу його зробити: на користь громади – з думкою про збереження історичного Львова; на користь локального комерційного інтересу - з готовністю ризикувати знищенням історії міста і його майбутнього.Вчора нам пропонували голосувати не за “паркінг з благоустроєм”. Депутати голосували "ЗА" фактичну передачу площі (основної проїзної артерії) в самому центрі Львова у приватні руки. І це - принципово інша реальність. Вперше в історії міста Львова депутати власними голосами передали частину центральної площі міста в оренду приватній компанії в користування на 10 років, а річна орендна плата становитиме 153 тисячі гривень, а це 420 грн / день.Чи були альтернативні рішення? Чи можна було під час будівництва готелю облаштувати одночасно й підземний паркінг? Чи місто б заробляло більше від оренди паркомісць на цій ділянці, які існують сьогодні? В теорії, так. Натомість місто отримує ще й:• перекриту площу на невизначений термін;• важку техніку в історичній забудові; • ризики для транспортної системи. Навіть офіційне моделювання показує зростання затримок, збільшення навантаження та ускладнення руху в центрі міста. Тобто рішення прийняте всупереч технічній логіці. Це прецедент. Тому, ми звертаємось до міського голови з проханням накласти вето на це рішення.Це вже не про паркінг.Це про відповідальність перед майбутніми поколіннямиА що думаєте Ви?