Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Kafidova in the artland
Додано 14 лип 2024

Kafidova in the artland

@yevakafidova
Кількість підписників: 2 260
Фото: 2,380
Відео: 145
Посилання: 445
Опис:
Про сучарт, зокрема укрсучарт, частіше текстом, іноді - відео і іншими формами, з роздумами і субʼєктивною думкою авторки каналу - @kafidowa
Джерело

Kafidova in the artland | Знаєте, як митців знаходять куратори, щоб запропонувати взяти участь у...

Логотип телеграм спільноти - Kafidova in the artland Kafidova in the artland @yevakafidova
744 Охват/переглядів 2025-01-16 12:23 Повідомлення №1915
Знаєте, як митців знаходять куратори, щоб запропонувати взяти участь у виставці?Так само, як і всі інші зацікавлені у мистецтві люди) Не існує окремого чата всіх кураторів України, куди постять улюблених художників, не існує такого чата людей, які готові купувати мистецтво чи людей, яким немає про що написати статтю/текст) якщо є - запросіть, будьте дружніми)) (1) Вас десь бачать (в інстаграмі, на виставці, у публікації, у проєкті), помічають, і далі (2) намагаються знайти, щоб роздивитися всю практику, слідкувати за вами, у різних місцях. Хтось у соцмережах, хтось шукає ваш сайт, хтось - ще якісь джерела) І насправді дуже часто зрозуміти, що робить художник - складно. Я завжди гуглю, читаю що є, дивлюсь проєкти, виставки, намагаюсь скласти цілісне уявлення наскільки виходить, але часто - не виходить достатньо, і тоді пишу, звертаюсь до авторів, прошу дати якісь додаткові доки/лінки/тощо. Як на скріншоті. Повірте, це доволі часте моє перше повідомлення людині)) І митці дивуються цьому) 💫Їм приємна увага, приємний інтерес, і це класно, але з іншого боку - не всі будуть писати з таким запросом, не всі навіть знають, що так можна в цілому. І не всі художники готові до цього запитання, просто не мають нічого дати у відповідь зібраного. Мені дуже сильно хочеться, щоб чітка і прозора розповідь про свою практику у інтернет просторі перестала бути чимось складним/незвичним для авторів, щоб знаходилась потрібна комфортна форма самовираження (багато хто не любить інстаграм, і я розумію чому, може бути сайт, чи відео, чи будь що, що містить інформацію і залишено лінком)тому що дуже важко любити те, про існування чого гадки не маєш І тому що ми вже далеко відійшли від обмеження географією, коли можна було знати тільки те мистецтво, яке бачив вживу. У цього є свої нюанси, але загалом я вважаю потрібним і важливим використовувати можливості безбарʼєрності мови та місця, які надає інтернет) Мені так хочеться знати багато і любити! Думаю, багатьом тут також. У мене безкінечний голод до мистецтва і я супер зацікавлена глядачка/читачка) Мало що подобається, насправді, але цікаво - все, тому сподіваюся, у майбутньому, все рідше буде потреба ставити це запитання зі скріна і ставитиму вже інші, уточнюючи) ☕️