Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Жовта Стрічка
Додано 14 лип 2024

Жовта Стрічка

@yellowribbon_ua
Кількість підписників: 17 974
Фото: 10,900
Відео: 528
Посилання: 2,230
Опис:
Рух спротиву на тимчасово окупованих територіях України! Лауреати Премії Сахарова 2022 🏆 Зв'язок: @yellow_ribbon_zviazok Для медіа: @yellowribbon_press
Джерело

Жовта Стрічка | Наша позиція щодо окупаційного паспорту. За останні 3 роки окупанти зр...

Логотип телеграм спільноти - Жовта Стрічка Жовта Стрічка @yellowribbon_ua
31 500 Охват/переглядів 2025-06-04 07:49 Повідомлення №11422
Наша позиція щодо окупаційного паспорту. За останні 3 роки окупанти зробили усе, щоб на ТОТ було неможливо вижити без російського паспорту. Громадянство покликано давати людям захист. Але російське громадянство на ТОТ призводить до повної незахищеності. Бо "громадян рф" можна судити за законами рф і ігнорувати міжнародне право, можна забирати до окупаційної армії, можна "законно" гнобити в усі передбачені російським законодавством способи. Тому дуже довго ми працювали над тим, щоб люди на ТОТ уникали отримання російських паспортів .Але наразі ситуація доведена до такого рівня небезпеки, що абсолютна більшість українців на ТОТ, які чинять спротив, підтримують і чекають Україну, були змушені взяти російські паспорти. Бо якщо в тебе нема паспорту — за тобою пріоритетно дивляться "правоохоронні" органи, тобі відмовлятимуть у медичному обслуговування, можуть відібрати житло і навіть дітей. Тому зараз брати російський паспорт (але не працювати на окупаційну адміністрацію) — це елемент маскування і виживання. Мати цей документ — мерзотно і страшно. Але ми дуже хочемо, щоб українці на вільній території знали, що російські паспорти є не вибором, а способом вижити і пронести у собі Україну крізь роки окупації. І ми нагадуємо усім людям на ТОТ: Україна знає, що ви боретеся, і ніякі папірці не роблять з вас зрадників. Головне продовжувати працювати і долучатися до загальної справи — вигнання окупантів. Тож якщо ви ще не з нами: долучайтеся через чат-бот "Разом".