Джерело
Тетяна Єгорова-Луценко, президент УАРОР, голова Харківської обласної ради | Посилюємо енергостійкість екстреної медицини Харківщини.Завдяки міжнар...
85 Охват/переглядів
2026-04-22 12:53
Повідомлення №3611
Посилюємо енергостійкість екстреної медицини Харківщини.Завдяки міжнародній підтримці разом із заступницею начальника Харківської обласної військової адміністрації Оленою Логвиновою та директоркою Департаменту охорони здоров’я ХОВА Тетяною Деменко передали когенераційну установку «EKOGEN» потужністю 60 кВт для Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.Установка одночасно виробляє електроенергію і тепло, забезпечуючи:▪️ стабільне живлення,▪️ опалення,▪️ гаряче водопостачання. Продовжуємо розширювати мережу екстренної допомоги на Харківщині. Передбачено створення підстанції з адміністративним блоком і навчально-тренувальним підрозділом. Планується залучення міжнародної підтримки до відновлення приміщення, частину робіт Центр виконує власним коштом.✊ Дякую генеральному директору Центру Віктору Забашті за щоденну роботу команди екстреної допомоги.✔️ Ще одну когенераційну установку потужністю 30 кВт передано для потреб Південної громади. https://www.facebook.com/share/p/1CTbAkATrs/