Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Юрій Богданов
Додано 14 лип 2024

Юрій Богданов

@yb_ua
Кількість підписників: 27 596
Фото: 3,890
Відео: 762
Посилання: 3,730
Опис:
Авторська аналітика і публіцистика: політика, економіка, суспільство, історія. Підтримати: https://t.me/yb_ua/3634
Джерело

Юрій Богданов | Як можна було так всратися?В США знову скандал навколо файлів Епштейна...

Логотип телеграм спільноти - Юрій Богданов Юрій Богданов @yb_ua
9 740 Охват/переглядів 2025-12-21 16:52 Повідомлення №11538
Як можна було так всратися?В США знову скандал навколо файлів Епштейна. Вже після публікації файлів Мінюст США видалив частину з них. Після того, як їх вже встигли скачати, тому всі помітили підміну. Причому у файлах нічого такого особливого нема, просто чергове фото столу Епштейна, на якому є фото Епштейна з Трампом. Причому, мені так здається, це відоме фото. Тобто там нічого навіть такого ДОДАТКОВО компрометуючого не було. Причина видалення не зрозуміла, мабуть емоції. На фоні розмови Трампа та Епштейна про 14 річну дівчину, яку Епштейн привів до Трампа, ну таке.Але це пряме порушення закону, який вимагає від Мінюсту повної публікації файлів.Це додалося до претензій демократів, які помітили що частина розкритих документів цензурована або занадто, або навіть на 100 відсотків. Тобто документ опублікований, але в ньому прихована вся інформація.З цього всього вже оре весь інтернет, і зрозуміти де реальні файли, а де фейки, складно без звернення до оригіналів. Тепер вже і оригінали модерують ріалтайм.І тут, звісно, виникає питання з початку посту. Ну ви ж знали, ну був жеж закон, ну вас навіть свої конгресмени вже кліпали за це публічно, ну як можна було так всратися? Але всралися.Трамп може вважати, що відпітляє від цього скандалу, тим що буде мазати гімном демократів. Але всі друзі Епштейна у Демпартії давно на других ролях. Ну ок, там був Клінтон. І шо? Де він в Демпартії зараз?У файлах є Трамп. Всюди. Нʼюсома нема. Нема Оказії-Кортес, нема Берні, навіть Обами нема. І навіть Байдена нема. Мабуть сонний був, і не долетів до острову.І це наддержава. Цікаві нас чекають часи.