Статистика telegram каналу - @yaskravy

ЖК «Яскравий»

Subscribers: 1478
Photos: 1400  Videos: 17  Links: 367 
ТОВ "ІНВЕСТБУДГАЛИЧИНА" На каналі розміщується інформація про всі дії компанії на території комплексу ЖК «Яскравий», а саме щоденний звіт про виконану роботу, оголошення, попередження мешканців про майбутні роботи, а також всі новини комплексу.
2021-07-16

Кількість підписників

Історія змін лого

2024-04-01
2024-03-31
2024-03-29

Історія змін назви

ЖК «Яскравий»
2024-04-01
Telegram: Contact @Yaskravy
2024-03-31
ЖК «Яскравий»
2024-03-29

Історія зміни типу аккаунта

Публічна группа чи канал
2024-04-01
Акаунт Telegram
2024-03-31
Публічна группа чи канал
2024-03-29

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена
2022-05-25
Ми новий український бренд "М&В" ("Mushrooms and Berries"). Як не складно здогадатись з нашої назви, ми прививаємо українському та європейському споживачу любов до найголовніших принад України, а саме Закарпаття - Грибів та Ягід. Нарешті кожен бажаючий зможе гідно оцінити наші нереально смачні делікатеси, що дарує багата українська земля. Трюфель в минулому, головна фішка нашої компанії та її обличчя це сушений Білий Гриб. Ароматні супи, надзвичайно смачні гуляші та підливи, рагу і тушковані овочі з м'ясом, стають неперевершеними в поєднанні зі справжнім сушеним Білим Грибочком. Наша продукція пройшла всі можливі українські та європейські сертифікації якості. Наш гриб визнано одним з найчистіших на теренах України. "М&В" одні з небагатьох, хто впевнений у довершеності своєї продукції.
Не втрачай можливості, поринути в Закарпатській ліс та справедливо оцінити старання нашої команди.
Переходь за посиланням: https://t.me/Mushrooms_and_Beries.

Ми тебе ще не раз приємно здивуємо!
З любов'ю, "М&В"!
Шановні мешканці ЖК "Яскравий" (вул. Калнишевського, 6)
ТОВ "Охоронна фірма "Омега" дякує Вам за велику та важливу для нас співпрацю. Ми раді, що всі ці роки Ви були разом з нами. Настав час нам з Вами попрощатись. Ми дійсно намагались зробити все від себе можливе, щоб стати для Вас найкращими, але ідеалу не існує і на жаль охоронні послуги не виняток. Дуже сподіваємось, що залишили після себе гарне враження, адже це дуже важливо для будь якої фірми, що надає ті чи інші послуги. ТОВ "Охоронна фірма "Омега" дякує всім та кожному, тим хто критикував і тим, хто вважав, що ми все ж гідні похвали, а саме Вашої. Ми будемо сумувати за Вами, дякуємо, що ці роки довіряли нам.
З величезною повагою,
ТОВ "Охоронна фірма "Омега"!
https://t.me/OF_Omega
IT-Kids – це комфортний та безпечний навчальний простір для малюків 😇

Приватний ліцензований дитячий садок та початкова школа технічного спрямування 👩🏼‍🏫

Нагадаємо наші фішки та переваги:

👩🏼‍🏫 Сучасна та якісна дошкільна освіта
👶🏻 Для діток від 1,8 до 6 років
👩🏻‍🌾 Здорове харчування
✍🏻 Додаткові гуртки та секції
👯‍♀️ Малокомплектні групи та індивідуальний підхід до кожної дитини
🙆🏻 Обладнане укриття
👩🏼‍🏫 Професійність
🙅🏻‍♀️ Відсутність класно-урочної системи дозволяє дитині не відчувати стрес і насильство над особистістю, а також уможливлює приєднання до групи протягом року
🌟 Індивідуальність
Ми здійснюємо індивідуальний підхід до кожної дитини. Кожна дитина з народження індивідуальна
✔️Якість
У нашому закладі європейського рівня для дітей організоване спеціальне розвиваюче середовище

Запрошуємо всіх на індивідуальну зустріч в IT-Kids! 🥰
📲 (096) 008 40 40

🏡 ЖК Яскравий
Сім’ї Кульженків, 31
Шановi мешканцi !
У зв'язку з проведенням ремонтних робiт ДТЕК в ТП 8056
08 серпня 2023 року
з 9:00 год. до 19:00 год. можливе відключення електроенергії в
буд. С.Кульженків, 37 та Калнишевського, 6А (паркінг).
Шановi мешканцi будинку С.Кульженків, 31Б!
У зв'язку з проведенням ремонтних робiт по замiнi каналiзацiйного лежака в підвалі
Вашого будинку,
13 червня 2023 року
з 9:00 год. до 13:00 год.
Буде вiдсутнє холодне водопостачання.
Просимо вибачення за тимчасові незручності!
Шановні мешканці будинку С.Кульженків, 37!
Повідомляємо, що по Вашому будинку частково буде відключене електропостачання з 10:00 до 17:00, у зв’язку з проведенням ремонтних робіт.
Шановні мешканці будинку С.Кульженків, 31А!
Повідомляємо, що по Вашому будинку частково буде відключене електропостачання з 10:00 до 17:00, у зв’язку з проведенням ремонтних робіт.
Шановні мешканці!
Повідомляємо, що на сьогоднішній день ведеться активна робота по стягненню боргів за надані житлово-комунальні послуги в судовому порядку. Пов’язано це із значним ростом заборгованості мешканців за надані послуги.
Велике прохання до усіх мешканців, не накопичуйте борги, сплачуйте за надані житлово-комунальні послуги вчасно, адже всі витрати по стягненню заборгованості в судовому порядку будуть покладені на боржників.
Шановні батьки.
Дитина впала з висоти, з ігрового майданчику!
Звати Юра.

Терміново підійдіть до 33 будинку, хлопчик зараз у швидкій.
https://t.me/Yaskravy
Шановні мешканці!
Відремонтовано та пофарбовано елементи дитячого майданчика П.Калнишевського,8.
Акційні умови кредитування від «Інтергал-Буд» та банку «Глобус»
Відтепер у інвесторів компанії «Інтергал-Буд» з’явилась можливість взяти кредит на житлову чи комерційну нерухомість з процентною ставкою від 11,90% річних. Кредит надає партнер компанії — банк «Глобус».
Пропозиція розповсюджується на інвесторів проєктів «Інтергал-Буд», хто попередньо придбав квадратні метри на виплат та бажає:
- перекредитуватись, аби уникнути ризиків, пов’язаних з валютними коливаннями;
- знизити боргове навантаження за договорами розтермінування, зменшивши щомісячну суму виплат;
- придбати паркомісце, комору або комерційну площу в одному з проєктів забудовника у кредит на вигідних умовах.
Термін кредиту становить від 3 до 10 років, сума власного внеску — від 40% вартості.
Контакт центр 0800300392
Шановні мешканці!
Для переукладення Договору про надання послуг з новою керуючою компанією при собі необхідно мати документ на квартиру, паспорт та ідентифікаційний код.
Шановні мешканці!
Доводимо до вашого відома важливу інформацію щодо обслуговування ЖК «Яскравий». Для ознайомлення знаходьте файл з назвою адреси та номеру вашого будинку. Дякуємо за співпрацю!
Наші любі та прекрасні половинки!
ТОВ “Охоронна фірма “Омега” від чистого серця вітає Вас зі святом 8 березня.
В багатьох країнах саме березень символізує жінок, через перші квіти після холодної зими, через відродження природи, через те що в березні, весна розпочинає кольорово прикрашати ту сірість, що лишила по собі зима. Через це, жінка асоціюється у нас, чоловіків, виключно з весною. Лише Ви можете розфарбувати життя чоловікові. Саме для Вас ми робимо всі вчинки та досягаємо нових та нових висот. І хоч прийнято вважати, що чоловік є опорою в багатьох випадках, проте часто Ваша безмірна підтримка спонукає нас встояти, там де здавалось це неможливо. Нині, чоловіки стоять в бліндажах, на передових не лише заради себе, а в більшій мірі саме заради Вас та майбутнього наших дітей.
Рівно рік тому, ми писали Вам вітання з цим святом, через трішки більше два тижні після початку великої війни. Ми бажали щоб це свято було останнім, яке ми “святкуємо” під час таких обставин, бажали, щоб всі чоловіки повернулись з цього пекла та привітали своїх мам, дружин та доньок. Всі ці вітання досі актуальні. Ми досі на шляху до Перемоги, віримо, що вона близько, адже краса це страшна сила, а українки і є синонімом до слова — “Краса”.
Дякуємо, що Ви є!
З повагою,
ТОВ “Охоронна фірма “Омега”.
https://t.me/OF_Omega
24.02.22
Сирена, ракети, вторгнення. Ранок українців почався далеко не з кави, він почався з тривожної валізки, евакуації своїх сімей та отримання зброї. Ми всі пам'ятаємо ті емоції. Кожен хотів вірити, що це лише сон, який ось ось закінчиться. Проте це наша реальність. Вже рік, як ми знаходимось в стані великої війни. Вже рік, наші рідні проливають кров, захищаючи нас від бісів, що прийшли зі сходу. Так, ми всі рідні, бо Україна — це родина. Менеджер, юрист, економіст, охоронник, ми всі українці, ми всі готові допомагати один одному. Саме з 24 лютого 2022 року почався наш шлях до Перемоги. Неоціненні втрати супроводжують нас весь цей довгий час. Кожен день війни — це смерть, горе та муки. Ми стомлені, проте стоїмо. Стоїмо та віримо в Бога та ЗСУ.
Слава нашим Героям! Слава Україні! Лише вперед до Перемоги!

ТОВ “Охоронна фірма “Омега”
https://t.me/OF_Omega
Негативні наслідки з якими зустрінуться мешканці при стягненні боргу з боржника за Житлово-комунальні послуги в судовому порядку:
-Арешт майна/рахунків Боржника, що в свою чергу не дозволить придбати/продати нерухоме майно, а також, призведе до занесення Боржника в реєстр боржників, що  створить негативну кредитну історію в банківських установах (обмеження до кредитних ресурсів).
-тимчасове обмеження боржника - фізичної особи у праві виїзду за межі України при виконанні судових рішень.
-звернення стягнення на кошти, цінні папери, інше майно (майнові права), корпоративні права, майнові права інтелектуальної власності, об’єкти інтелектуальної, творчої діяльності, інше майно (майнові права) боржника, у тому числі якщо вони перебувають в інших осіб або належать боржникові від інших осіб, або боржник володіє ними спільно з іншими особами;
-звернення стягнення на заробітну плату, пенсію, стипендію та інший дохід боржника.
-Додаткові фінансові витрати у вигляді сплати окрім заборгованості за житлово-комунальні послуги, також сплату судового збору – орієнтовно від 2684,00 грн. до 8 000 грн. (в залежності від кількості договорів по яким виник борг), а також витрати у вигляді надання правової допомоги в суді (послуги адвоката) у розмірі 5000 грн.
Наприклад: при стягненні боргу за рішенням суду в 10 000,00 грн. з боржника буде стягнуто:
10000 грн. основного боргу
2684 грн. судовий збір. (в разі стягнення заборгованості по одному договору, якщо на обслуговування укладено декілька договорів (наприклад 2 договори - судовий збір складає 5368 грн., 3 договори 8052 грн.).
5000 правова допомога (послуги адвоката).
Всього: 17684 грн. - це  в разі добровільного виконання рішення суду.
В разі примусового стягнення, виконавчою службою додатково буде стягнуто 10% від суми боргу, + арешт майна, рахунків, заборона виїзду і т.д.
Всього в разі примусового виконання рішення суду сума боргу збільшиться  майже в 2 рази і буде складати: 19452,4 грн.
ТОВ “Охоронна фірма “Омега” вітає українців з прийдешніми Новорічними та Різдвяними святами!
Звичайно, майже в кожного з нас є бажання відправити 2022 рік в напрямку всім відомого корабля, проте потрібно все ж йому подякувати за те хороше, яке мало місце бути. Ми нарешті зрозуміли значення та вартість нашої з Вами Незалежності, бути українцем — це престиж і цей престиж потрібно втримувати та розвивати в майбутньому. Ми стали сильнішими та стійкішими, хто собі міг уявити що ми будемо жити під ракетними обстрілами та ще й намагатись вести свої буденні справи. Наступний 2023 рік є роком сподівання. Ми всі сподіваємось, що саме цей рік стане Роком нашої з Вами Перемоги. Ми всі сподіваємось що наша ненька — Україна змиє кров зі свого обличчя та стане вільною, сильною, квітучою та розвиненою. Ми всі сподіваємось, що наші близькі, які зараз боронять нас з Вами на передових, повернуться живими. Ми всі сподіваємось, що всі наші мрії в наступному році здійсняться і як воно може бути інакше коли про одне й те саме мріють 40 мільйонів. І сидячи за новорічним столом, виділіть хвилину, та вшануйте пам'ять наших захисників, які віддали своє життя, заради того щоб у нас була змога зустріти Новий Рік.
ТОВ “Охоронна фірма “Омега” бажає Вам всього найкращого, найяскравішого та найщасливішого в в 2023 році. Бажаємо Вам, щоб цей Новий Рік став для Вас початком нового та кращого життя. Нехай весь смуток, біль, розпач забирає минулий рік, а Новий нехай не бере з нього прикладу. З Новим 2023 Роком!!!!!!
З повагою,
ТОВ “Охоронна фірма “Омега”
https://t.me/OF_Omega
ТОВ “Охоронна фірма “Омега” вітає Збройні Сили України з їх професійним святом. Держава та громадяни безмежно пишаються нашою, по справжньому народною, армією. За роки Незалежності, ЗСУ переживали різні складнощі, проте з 2014 року та особливо з 24.02.2022 р., наші Герої довели всім, що ми є козацького роду. Честь, відданість, мужність, ці складові роблять нашу армію найкращою в світі, решта це лише питання фінансування. Ми безмежно дякуємо нашим Збройним Силам і нехай зараз ми не святкуємо, проте ми впевнені, що вже зовсім скоро ми будемо святкувати найбільше свято в історії України, на рівні з Днем Незалежності, а саме День Великої Перемоги! Бережи Вас Господь!
Слава ЗСУ! Слава Україні!
З надзвичайною повагою,
ТОВ “Охоронна фірма “Омега”
https://t.me/OF_Omega
Шановні клієнти!

З 5 грудня повертаємося до графіків стабілізаційних відключень.

Перевірити наявність поточних відключень або ознайомитись з графіком можна тут.

Однак ситуація в енергосистемі лишається складною. Тому просимо з розумінням поставитися до можливих відхилень, які можуть виникати для балансування енергосистеми. Робимо все можливе, щоб їх було якомога менше.

Віримо в перемогу!
Сьогодні, за розпорядженням держкомпанії НЕК Укренерго, застосовуються стабілізаційні відключення електроенергії.

Перевірити наявність поточних відключень або ознайомитись з графіком стабілізаційних відключень можна тут.

Ми докладаємо всіх зусиль, щоб відключення тривали не більше 4 годин для кожної групи споживачів.

Бережіть себе та рідних!

Віримо в перемогу!