Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Ярослав
Додано 14 лип 2024

Ярослав

@yaroslavchenko86
Кількість підписників: 1 235
Фото: 2,550
Відео: 257
Посилання: 518
Опис:
Ярік бачок патік А це мій ютубчик https://www.youtube.com/c/Ярослав_86
Джерело

Ярослав | Мені вже навіть якось незручно знов писати про Старфілд, але є ще один...

Логотип телеграм спільноти - Ярослав Ярослав @yaroslavchenko86
714 Охват/переглядів 2026-03-01 22:11 Повідомлення №3532
Мені вже навіть якось незручно знов писати про Старфілд, але є ще один момент який мене добряче роз'їбав.Бетезді мало того факту, що вони зробили на тисячу планет всього буквально 53 аванпоста з ворогами, так щей цих ворогів буквально ДВА.Костюми міняються звісно, але електрики, спейсери, вояки дому варун і тд, мають всього два паттерна поведінки, для стрілкової і холодної зброї. Анімації смерті, удари в ближньому бою, анімація при критичному попаданні в голову, повзання рачки при низькому хп і навіть відбивання куль сокирою...АБСОЛЮТНО ІДЕНТИЧНІ.Цебуквально два гуманоїдних ворога. На відеоряді у відосі буде все видно. Прикол добрячий звісно.🫠 Може я б такого безстидства і не побачив, але я задрочив секіро, елден рінг і сілксонг, тож хочу чи ні, а в видрочуванні паттернів атак ворогів шарю. Не витримав і це написав бо вже півтори години літаю по рандомних планетах в пошуках ворогів і до бази треба перти по 5хв в повній пустоті, щей попадаються постійно тільки їбучі електрики хех. Виговорився, добраніч😁