Статистика telegram каналу - @yarema_dukh

Telegram: Contact @yarema_dukh

Photos: 7  Videos:   Links: 2 
2022-02-23

Кількість підписників

Історія змін лого

2023-03-19
2022-08-18
2022-08-17

Історія змін назви

Telegram: Contact @yarema_dukh
2023-03-19
Ярема Дух
2023-01-29
Telegram: Contact @yarema_dukh
2023-01-27

Історія зміни типу аккаунта

Акаунт Telegram
2023-03-19
Публічна группа чи канал
2023-01-29
Акаунт Telegram
2023-01-27

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена
2022-05-25
Окей, росіяни щоденно нас обстрілюють зі своїх кораблів у Чорному морі. Раптом певна кількість російських кораблів загоряються. Росіяни плачуть і кажуть: «Фіг вам, а не зерно». Просто як діти, коли отримують у відповідь за погану поведінку: «А мене за що?»

І це найгірше, бо росіяни — це здоровані зі смертельною зброєю і сприйняттям світу очима 10-літньої дитини.
60

Я щотижня вертаюся думками у ранок 24 лютого. Деколи навіть кілька разів на тиждень. Дуже чітко пам’ятаю як хвилин 20 сидів і не міг повірити тому, що читав. Як це – росіяни обстрілюють Київ? Як це – вони перетнули кордон у кількох нових місцях?

Все це зараз здається близьким та далеким водночас. А ми відтоді прожили понад 60 безкінечних днів, які вкладаються всього у два місяці. У це теж важко повірити.

Але це все відбулося. Раніше, я записував усі свої справи у записник, щоб наприкінці дня чи тижня оцінити, скільки всього вдалося. Останні 2 місяці записник мало використовував, але подивитися на ці 60 днів може бути корисно. Ось мій перелік.

Росія вчинила практично кожен воєнний злочин, який тільки є. Це не перебільшення, я читав Римський статут, котрий регулює це питання. Але у мене є оптимізм, що це росіянами не минеться ніколи. Генпрокуратура із перших документує злочини, президент оголосив про створення «Книги катів», а Секретар РНБО підтвердив, що вже є спеціальний орган, котрий займається цим питанням. І в суспільстві теж народилося кілька варіантів…

Українці ліквідували близько 22 тисяч російських військових. З них – щонайменше 8 генералів. Кількість поранених окупантів іде на десятки тисяч.

Російська техніка знищується у величезних кількостях – і в числах, і у фізичних розмірах. У росіян вже нема найбільшого військового корабля у Чорному морі, майже 900 танків, понад 180 літаків, більше 150 гелікоптерів, півтори тисячі різноманітних автомобілів. Це мільярди доларів прямих втрат та роки на відбудову.

Найкрутіша українська армія відбила наступ росіян на Київщині, Чернігівщині та Сумщині. Далі буде лише більше. Хоча, як на мене, обмежений російський контингент у Рудому лісі можна було б і залишити.

Російські та, подекуди й білоруські, організації виключають із численних міжнародних спортивних, культурних та наукових об’єднань. Єдина золота медаль у росіян – «Країна під найбільшою кількістю санкцій». Вірю, що наші дипломати допоможуть їм там закріпитися зі значним запасом від другого місця.

У нашій державі живуть неймовірні люди. Люди, котрі зупиняють танки, рятують тисячі, збирають мільярди та допомагають мільйонам. Щасливий, що ми настільки єдині.

Завдяки росіянам НАТО зовсім скоро збільшиться на дві країни. Нас у цьому переліку ще нема, але я переконаний, що нам все-одно туди потрібно втрапити. Заради українців майбутнього, щонайменше.

Ми подали заявку на вступ у Європейський Союз. Новина одночасно наскільки неймовірна, настільки вже буденна. Хочеться, щоб неймовірні хороші новини ставали для нас буденністю. Наприклад, що ми можемо стати членами ЄС у 2024 році – я дуже «за», у мене якраз календар вільний.

Pink Floyd записав пісню про нас. (Чесно кажучи, це я більше для себе додав у список)

Раптом виявилося, що Володимир Зеленський – світова зірка з величезним фанклубом. І я радий, що на цій роботі він популярніший, ніж на попередній, хе-хе.

Бережіть себе, допомагайте армії та будьте здоровими – «вражою злою кров’ю» волю активно кропимо, ви ж не хочете пропустити момент, коли треба пом’янути Шевечнка «незлим тихим словом»?

Росіяни спробували у нас вкрасти унітази, блендери, айфони, собачі будки та майбутнє. Все відкупимо та відновимо, а майбутнє – не віддамо. Слава Україні – і слава кожному із наших.