Джерело
Яойна булонька❤️ | Так, настали тяжкі передріздвяні часи, тому ми трохи стопимся, але не ...
832 Охват/переглядів
2025-11-28 21:03
Повідомлення №1439
Так, настали тяжкі передріздвяні часи, тому ми трохи стопимся, але не зовсім🤣Світло, робота, сесії - все на купу.Грудень якось дотягнемо, а січень підемо командою у відпустку😳Ситуація по тайтлам!В роботі:😢Світло, камера, мотор! - завершимо до кінця історії, екстри вірогідно, але то не точно.😢Закоханий якудза - повним ходом, але бета все затримує (то я😇)😢Проклятий маєток - ну плануємо закінчити до нового року, але то як вийде🥺😢Мій садистський господар - закінчимо точно перший сезон (другого ще немає).😢Мухьок і Наї: Мій чудовий сусід - плануємо до завершення доробити, екстри вже після нового року.😢Світанок Дракона - залишилося ще два розділи, все буде.Частково в роботі (оновлення вірогідні):😢Історія пана Кайї та Асуки - просто нема часу на нього😭😢Помри в моїх обіймах - працюємо, але воно тяжке, треба багато часу.😢Тисячоліття кохання - в онгоїнгу, по виходу розділів робимо.😢Бісів інтерн - по виходу, робота потиху йде.😢Влада над тобою - в онгоїнгу, часто авторка на перерви ставить.😢Моторошний малюк - погано йде, але там така ситуація що добре що взагалі йде💃Робота на паузі:😢Мій прихисток - немає оновлень від авторки.😢Неповне згоряння - перший сезон готовий, чекаємо наступного.😢Вторгнення - поки на паузі, колись зберемося зробимо🙂😢Холоднокровний звір - доробили до кінця основної історії, естри на після нового року.Ще в нас буде подарунок на Різдво, коротенький тайтл, добре що готовий, тільки б забетити👀Та й таке😁