Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Хроніки хаосу
Додано 14 лип 2024

Хроніки хаосу

@yanina_mh
Кількість підписників: 738
Фото: 36,100
Відео: 5,450
Посилання: 1,460
Опис:
🇺🇦 18+ Для зв'язку @yana_persa на каву https://send.monobank.ua/jar/8MiFJ84cTS

👥 Кількість підписників

738
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: +13
Середній/Місяць:: +37

📊 Кількість повідомлень на день

3.1
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 13.3
Середнє за день: 3.1

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 139 26-05-24 16:43
Київ після обстрілу. Підприємці, які продовжують працювати❤️‍🩹1. Кафе–пекарня «Завертайло» на Межигірській вже закривають повністю вибиті ранковим обстрілом вікна і продовжують працювати. Обстріл не вплинув на планове відкриття третьої локації мережі – пекарні-цеху на Січових Стрільців.2. У кавʼярні-шоурумі мʼяких меблів Sita Rest Point на Білоруській ударною хвилею винесло вікна та двері, покосило балки на стелі. Готувати каву продовжують у просторі без вікон та дверей й готуються до першого Sita Sample Sale 31 травня.3. Hogo на Спаській офіційно відзначили відкриття лише напередодні, 23 травня. З самого ранку співвласник Євген Прусак через вибите вікно пригощав перехожих кавою, а його мама – солодощами. Тому Hogo тепер на сторінках усіх українських (і не тільки) медіа.4. Кафе Esco.bar на Шолуденка одразу відновило роботу та весь день пригощає відвідувачів гарячим фільтром.5. Співвласник «Афтернун» на Волоській Юрій Бездітний прибирає розбиті шибки з підлоги, щоб кафе біля Самосаду не припиняло роботу через обстріл. 6. Seaters Coffee на Хрещатику зустріли ранок з вибитими вітринами та засипаною склом підлогою, але оголосили про роботу в штатному режимі – кличуть на каву та «матюкати» ворогів разом.7. Схованій у дворику на Спаській баблтішній Tuta Tama доведеться ремонтувати двері та вікна після неповних двох місяців роботи. Заклад бере вихідні.8. Кав’ярня Espresso Window на перехресті Спаської та Межигірської до завершення робочого дня спромоглася закрити повністю вибиті вікна фанерою. 9. Російським обстрілом вибито шибки Buckcoffee на Хорива. Судячи з відео на сторінках кав’ярні, обладнання та вітрини у приміщенні вціліли. 10. У мультидисциплінарному культурному просторі Hinaus (Спаська, 9А), який готується до офіційного відкриття у червні, досі прибирають скло та рятують понівечений мозаїчний проєкт «Фонтан наповнення» за мотивами творчості Григорія Сковороди.11. Коктейльний бар Talkies Bar на Межигірській як раз оновлювали коктейльне меню, проте наразі не працюватимуть, а відновлюватимуть вхідну групу та скло на вікнах.Джерело: Віледж#september_Україна
👁 129 26-05-11 15:47
🌸У Києві почався сезон цвітіння бузку: локаціїУ столиці ростуть різні сорти бузку, які розквітають поступово. Де шукати квітучі кущі: Голосіївський район:🔘Голосіївський парк імені Максима Рильського;🔘сквер біля Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського;🔘сквер Небесної Сотні.Дарницький район:🔘парк «Партизанської слави»;🔘сквер на вул. Олександра Кошиця.Деснянський район:🔘парк «Деснянський»;🔘парк «Фестивальний»;🔘парк «Кіото».Дніпровський район:🔘парк уздовж вул. Гетьмана Павла Полуботка;🔘вул. Гната Хоткевича;🔘бульв. Верховної Ради;🔘парк біля кінотеатру «Дніпро».Оболонський район:🔘парк навколо озера Йорданське;🔘сквер на вул. Героїв полку «Азов», 6;🔘парк «Наталка»;🔘сквер на площі Оболонській.Печерський район:🔘Наводницький парк;🔘сквер ім. Миколи Мозгового.Подільський район:🔘сквер ім. Сергія Васильчука.Святошинський район:🔘парк «Совки»;🔘парк «Інтернаціональний»;🔘парк «Юність».Солом’янський район:🔘парк «Відрадний»;🔘ландшафтний парк;🔘парк Захисників України.Шевченківський район:🔘парк «Сирецький»;🔘парк «Нивки» (східна частина);🔘парк «Володимирська гірка». Насолоджуватися квітучими локаціями містяни зможуть кілька тижнів. Більше адрес — за посиланням. 📷 curly_dasha2_, yanaa_mm_Підписуйся на «ТиКиїв» у Telegram | Instagram | TikTok
👁 118 26-05-08 17:52
Сьогодні в мене було дуже хороше тренування, чудовий сніданок і кава з польським джемом зі смаком троянд. Так, тим самим, який на смак як дороге мило. Мені вже навіть почало подобатись.А потім я відкрила новини. І там спочатку був якийсь новий вірус, який пливе з Австралії, незрозуміло хто заразився і чи ми всі вже померли, чи ще тільки плануємо. А потім Пентагон показав НЛО. НЛО, блядь. В мене з'явилося дивне відчуття, ніби в мене температурний тріп.Після цього я вимкнула все к чортам і дві години дивилась, як дівчина робить блокноти ручної роботи з паперу, який сама ж робить із макулатури. Вона сортує папір: білий до білого, сірий до сірого. Робить пульпу, потім паперові листки. Сушить їх. Прошиває. За вікном у неї дощ, у мене дощ, поруч ходять два однакові коти й дитина її щось тихенько говорить фоном.І я раптом подумала, що завтра краще поїду до куми й послухаю історії про котів-динозаврів та затонулі кораблі від хрещеника. Бо в цих історіях зараз якось значно більше логіки, ніж у новинах. Всім хороших вихідних.
👁 84 26-04-25 16:39
«Бабуся, сідай!» — Трійка евакуювала цивільних із сірої зони за допомогою наземного робота!Літню жінку, яка рухалася прострілюваною дорогою, на Лиманщині виявили пілоти 60-ї ОМБр. Без надії вижити вона йшла крізь вирви від снарядів і тіла односельців — допоки за нею не прибув робот.За справу взялися бійці роти безпілотних наземних систем “Cerberus”. Щоб не налякати жінку, наземний роботизований комплекс накрили ковдрою із посланням: «Бабуся, сідай!».Ще трьох цивільних, які виходили пішки, дрони супроводжували до точки евакуації. Діставшись бронеавтомобіля, бійці 1-го мехбату вивезли людей із зони бойових дій і передали представникам ЦВС бригади. Кадри технологічної операції, що тривала чотири години — показуємо у відео.Евакуйованій жінці 77 років. 53 із них вона прожила у власному будинку, який зруйнували окупанти. Третій армійський корпус закликає: евакуюйтеся завчасно, щоб зберегти найцінніше — життя.Третій армійський корпус | Instagram | Facebook | YouTube | Threads | ab3.army | TikTok | Підтримати 🇺🇦
👁 109 26-02-24 11:32
♥️ Світ підтримав Україну до річниці повномасштабного вторгнення росіїУ різних країнах пройшли акції на підтримку України. Мітинги та марші відбулися у США, Франції, Великій Британії, Німеччині, Чехії, Італії, Угорщині, Іспанії та Канаді.🔘Чехія: у Празі, Брно та Оломоуці провели благодійний ярмарок та демонстрували модель безпілотника Shahed.🔘США: біля Меморіалу Лінкольна у Вашингтоні українську солідарність вшанували учасники акції.🔘Франція: близько 2 тисяч демонстрантів пройшли маршем у Парижі, скандуючи гасла проти війни та агресії РФ.🔘Німеччина: у Дюссельдорфі на Корнеліус-плаці розгорнули 100-метровий український прапор.🔘Велика Британія: біля російського посольства в Лондоні активісти продемонстрували протест проти війни, зокрема у символічному образі володимира путіна в кайданках.🔘Італія та Іспанія: у Мілані та Торревєсі провели акції підтримки України.🔘Канада: у Торонто відбувся мітинг з нагоди четвертої річниці повномасштабної війни.🔘Нідерланди: в Амстердамі відбулася хода та мітинг у центрі міста — українці та друзі України зібралися під синьо-жовтими прапорами.Світові акції підкреслили необхідність постійно нагадувати про агресію росії та ціну, яку платить український народ.📷 Eva Korinkova, Mandel NGAN, Mohamad Salaheldin, maks_nafo_fella, kinash_volodymyr17, katterynka_,_liudasergiienko, diaspora_nlПідписуйся на «ТиКиїв» у Telegram | Instagram | TikTok | YouTube та не забувай запропонувати новину.
👁 133 26-01-15 20:17
В Empire вийшла нова стаття зі спільним інтерв'ю Джона Ріс-Девіса та Орландо Блума і... Ukraine (та Zelensky) mentioned!🇺🇦У першій частині статті йшлося про улюблений момент зйомок, на що Джон назвав момент з "Це все одно рахується за одного!", а Орландо — "Тільки не за бороду!" А ось вже в другій частині: Вам вручили вашу зброю на вечірці з нагоди завершення зйомок. Вона досі у вас?Блум: Звісно. Мій улюблений лук, яким я користувався протягом усіх зйомок, зламався в мій останній знімальний день.Ріс-Девіс: Дуже символічно.Блум: Мені навіть навернулися сльози. А потім, наприкінці хаки (каскадерська команда станцювала для мене абсолютно шалену хаку в мій останній день, і я розплакався як дитина) вони подарували мені мій другий лук. Обидва в мене.Ріс-Девіс: Я не скажу вам, де моя сокира, бо тоді до мене почнуть приходити гості. Оригінальний шолом Ґімлі десь пропав — мені довелося купити інший, щоб мати змогу інколи надягати його для інтерв’ю. Я хотів би попросити Wētā зробити мені репліку сокири, бо… ти ж зустрічався із Зеленським, так, в Україні?Блум: Так, я зустрічався із Зеленським.Ріс-Девіс: Я хотів би подарувати йому сокиру Ґімлі.Блум: Насправді йому не дозволено приймати такі речі. Я й сам хотів зробити щось подібне. Це політичний момент. Але сама ідея прекрасна. Зрештою, це ж антивоєнна історія. Як це класно знати, Ґімлі теж за нас!🥹#новини_фільмів #стаття
👁 83 25-12-24 18:48
На початку місяця у мене було велике й щире бажання зробити марафон різдвяних фільмів.Плед, чай, мандарини — усе як у людей.Але реальність така, що вимкнення світла це бажання добряче підпсували. У підсумку я подивилася всього 6 фільмів.З них три реально хороші,а ще три карамель з карамеллю.Але це ж свято, тож я без претензій на глибину.Хто я така, щоб псувати вам Різдво своїм скепсисом?Тож тримайте мікросписок різдвяних фільмів Різдво з колишнімChristmas with the Ex, 2023Люди, що розійшлися, змушені знову провести Різдво разом із дітьми. Ну, далі всі розуміють, чим усе закінчиться.Карамель №1.Різдво з невдахамиChristmas with the Kranks, 2004Подружжя вирішує скасувати Різдво і поїхати у круїз, але світ навколо не готовий до такого нахабства.Класична різдвяна комедія про тиск традицій і Різдво, яке все одно наздоганяє.Дев’ять кошенят РіздваThe Nine Kittens of Christmas, 2021Він, вона і дуже багато кошенят.Сюжет простий, як двері.Карамель №2.Проблеми з шампанськимChampagne Problems, 2022Різдво у Франції — історія коханняв антуражі винних погребів.Королівське Різдво в МонтаніA Royal Montana Christmas, 2021Сніг, коні, Монтана і принцеса.Так, це карамель №3.Я поцілувала Санта-КлаусаIch hab den Weihnachtsmann geküsst, 2019Легка німецька різдвяна романтиказ другим шансом та випадковими поцілунками.
👁 72 25-08-14 12:29
‼️ Особливий обмін: додому повертаються 84 українці, серед них - поневолені з 2014 рокуСьогодні відбувся 67-й обмін полоненими. У результаті перемовного процесу Координаційним штабом з питань поводження з військовополоненими за дорученням Президента України, з російської неволі визволено 33 військових та 51 цивільного українця. ➡️ Особливість сьогоднішнього обміну в тому, що вдалося визволити цивільних та військових українців, які були затримані на тимчасово окупованих територіях ще до повномасштабного вторгнення та незаконно засуджені на тривалі терміни ув’язнення - від 10 до 18 років. Один зі звільнених пробув у неволі 4013 днів - він був поневолений на Донеччині ще в 2014 році. Також на рідну землю повертаються українці, схоплені та засуджені окупантами з 2016 по 2021 роки. Серед визволених є три жінки з Донецької та Луганської областей. Одна з них - вчителька початкової школи, позбавлена волі у 2019 році. Серед звільнених сьогодні цивільних українців є 27-річний хлопець, якого окупанти незаконно позбавили волі у 2016 році. На той час йому було лише 18 років. Окрім цивільних додому повертаються також Захисники з гарнізону Маріуполя, воїни Військово-Морських сил та Державної прикордонної служби. З неволі вдалося визволити 10 офіцерів. З російського полону повертаються дві пари рідних братів, які утримувалися в неволі з березня та квітня 2022 року. Більшість визволених цивільних та військових мають проблеми зі здоров’ям та інвалідність. Вік наймолодшого звільненого - 26 років, найстаршому виповнилося - 74 роки, з яких 7 останніх років (з 2018 року) він перебував у російській в’язниці. 🤝Висловлюємо вдячність Об'єднаним Арабським Еміратам за сприяння в організації обміну.Дякуємо також всім залученим державним структурам за допомогу та спільну роботу. Визволені українці отримають усю необхідну медичну допомогу. Усі звільнені пройдуть медичний огляд, отримають лікування, будуть забезпечені всім необхідним на перший час, отримають належні виплати та пройдуть реабілітацію та реінтеграцію до суспільства після тривалої ізоляції у російській неволі. Координаційний штаб продовжує свою роботу. Працюємо над поверненням усіх!🇺🇦 Слава Україні!
👁 87 25-07-31 12:34
Трохи порефлексую тут.В березні 22го року ракета повністю розбила дім родини моєї рідної сестри під Києвом. Вони з племінницями мали бути там, але на щастя, напередодні чоловік сестри майже насильно загрузив її і дітей в машину і вивез за кордон.Цей дім був, так би мовити, нашим родинним гніздечком – вся оця пастораль, бесідка-веранда на подвір'ї, де за великим столом ми всі збиралися на родинні свята; побудований її чоловіком дитячий майданчик для малих, басейн, маленький домашній кінотеатр. Вони майже 20 років будували і наповнювали цей дім і подвір'я, сестра робила клумби із улюбленими квітами, постійно щось прикрашала і покращувала. В домі зберігалися всі наші родинні архіви – фотографії, бабусини статуетки, сімейна реліквія – старовинне дзеркало, всі спортивні нагороди, кубки, медалі й грамоти сестри і її чоловіка. Все це згоріло за лічені секунди, на згарищі лишилася одна єдина вціліла фарфорова чашечка. Росіяни знищують не лише матеріальне житло і речі, на які можна зібрати і заробити гроші. Вони нищать пам'ять, історію сім'ї, всі оці маленькі дрібниці, з яких складається життя кожної людини.В сусідньому будинку, який теж був знищений ракетою, заживо згоріла тьотя Галя, мама подруги моєї сестри. Чомусь тьотя Галя назавжди у моїй пам'яті закарбувалася в тому моменті, коли мені дев'ять років, і вона дає мені пакет свіжої чорниці, який привезла з дачі. Ми тоді всі жили у військовому гуртожитку на Лук'янівці – біля цього гуртожитку теж все зараз побите ракетами. Сестра і її найкраща подруга виросли і побудували поруч будинки під Києвом, щоб продовжувати дружити до старості. Тепер будинків немає, подруги розкидані по різним країнам в евакуації. Але всі мої, на щастя, живі, на відміну від тьоті Галі. В Інтернеті під мої старі чи нові відео іноді приходять росіяни, які були на мене підписані (деякі ще до 2014 року) і пишуть "ой как жалко, что такой талантлівий чєловєк став націоналістом і ударілся в палітіку". Вони навіть не здогадуються, що цей чєловєк давно вже внєпалітіки – він просто хоче знищення ракової пухлини під назвою росія, як і її метастазів у вигляді 98% населення її отруєних боліт. "Когда ви успелі так расчеловечіцца?“. В момент, коли на спогад із тим, як тьотя Галя дає мені пакет свіжої чорниці, наповз образ прикутої до ліжка хворої тьоті Галі, яка горить заживо в своєму домі, а її донька потім риє могилу у дворі і ховає те, що від неї залишилося. Мене любов ненависті навчила, як казала Леся Українка. І так, ми не можемо повернути родині Амаги сімейні реліквії, фото, улюблені речі. Але принаймні можемо відновити хоч щось. Дякую всім, що допомагаєте.