Статистика telegram каналу - @yandatsiuk

Ян Дацюк ✌

Subscribers: 12
Photos: 27  Videos: 26  Links: 17 
Великі медіа - транслятори інтересів олігархів. Місцеві журналісти - продажні сучки. У мене в ТГ будемо говорити про те, що насправді важливо: добро, наука, еволюція і саморозвиток. На випадок революції ✌🗽 не забудьте підписатись 🇺🇦
2021-07-27

Кількість підписників

Історія змін лого

2023-02-28
2023-02-27
2023-02-26

Історія змін назви

Ян Дацюк ✌
2023-02-28
Telegram: Contact @yandatsiuk
2023-02-27
Ян Дацюк ✌
2023-02-26

Історія зміни типу аккаунта

Публічна группа чи канал
2023-02-28
Акаунт Telegram
2023-02-27
Публічна группа чи канал
2023-02-26

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена
2022-05-25
Наш світ великий, але всі ми в ньому – разом. І це наша спільна справа – мир.

Україна запропонувала формулу миру світові. Поки російські загарбники залишаються на нашій землі, ніхто не сяде за стіл переговорів із Росією. Колонізатор має піти геть. Але світ має силу, достатню для того, щоб крок за кроком змусити Росію відновити мир.

Ми розробили формулу миру так, щоб кожен її пункт був підтриманий резолюціями ООН. Так, щоб кожен у світі міг обрати собі той пункт, який здатен допомогти реалізувати. Від Японії до арабських країн, від Європи до Латинської Америки – ми знаходимо підтримку для формули миру. І ми продовжуємо цю роботу.

——

Our world is vast, but we are all in it together. And this is our shared cause – peace.

Ukraine proposed its Peace Formula to the world. As long as Russian invaders remain on our land, no one will sit down at the negotiating table with Russia. The colonizer must get out. And the world has enough power to force Russia to restore peace step by step.

We have developed the Peace Formula in a way that ensures each of its points is backed by UN resolutions. And in a way that everyone in the world can choose the track they can contribute to. From Japan to the Arab countries, from Europe to Latin America, we find support for our Formula. And we continue this work.
Коротко о том, как в России относятся к «героям спецоперации».
Відомий український журналіст Михайло Ткач розпочав збір 5 млн грн на Армію дронів.

Кожен, хто буде донатити, має шанс виграти картину «Ріг достатку». Це одна з останніх робіт легендарного українського художника Анатолія Василенка.

Якщо хочете допомогти нашим військовим отримати безпілотники та виграти картину — переказуйте від 100 грн на Банку Monobank. Чим більше внесків, тим більше шансів на перемогу.

Я дякую Михайлу Ткачу за цю потужну ініціативу. А родині Анатолія Василенка — за передану картину, яка допоможе нам зібрати необхідну суму.

Не забувайте дронатити на платформі UNITED24. Кожен ваш внесок наближає Україну до перемоги.