Джерело
brains are sєxy🧠 | Вам можу не подобатись я, як особистість, мої відео чи те, що я кажу.Ц...
1 850 Охват/переглядів
2026-04-28 11:56
Повідомлення №2040
Вам можу не подобатись я, як особистість, мої відео чи те, що я кажу.Це нормально – відписуватись від мене, ігнорувати чи блокувати. Так само мені може не імпонувати людина, яку я не вважаю поганою, яка нічого прикрого мені не зробила, в нас або спочатку не сходяться цінності, мені не цікаво слідкувати за цим, або це стається впродовж якогось часу.Я вважаю це екологічніше не мати якихось звʼязків, ніж посміхатись в обличчя. Бо ми нібито варимось в одному котлі і всі маємо дружити. Ні, це так не працює. Але в той же час, я не маю якихось «ворогів», бо це абсурдно і смішно. Ми дорослі люди.Я можу змінювати свою думку про людину, так само як і всі.Але також я як і всі - окрема особистість, а не елемент якоїсь тусовки з колективним мисленням.Я ніколи не кажу поганого про когось в публічному просторі, тому відповідаю тільки за свої слова, дії і емоції.І ніхто не має якогось права відповідати за мене і вважати, що знає краще мою позицію - не поспілкувавшись зі мною. Я прийшла в букток, щоб ділитись своїми враженнями про книги, і там я знайшла нові знайомства і багато всього класного. Це стало моєю роботою, але це все одно залишається мізерною крупинкою мого життя. Я не будую свою особистість на блозі. В мене немає корони, через якусь кількість підписників бо це ніяк не характеризує мене як людину. Як людину, мене характеризують мої вчинки, а про це я не збираюсь розводитися, мені не потрібні лаврові вінки.Оце все виглядає для мене як дитячий садок, в якому я не бажаю брати участь.