Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ЯМаріуполь. Тернопіль
Додано 06 січ 2025

ЯМаріуполь. Тернопіль

@yamariupol_ternopil
Кількість підписників: 679
Фото: 17,500
Відео: 842
Посилання: 3,290
Опис:
🗓Графік роботи: Пн-Сб з 8:00 до 18:00 🤗Адреса: пл. Героїв Євромайдану, 9 ☎️Телефон: +380504203966 ⚓Email: [email protected] 🌐Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100085419196499
Джерело

ЯМаріуполь. Тернопіль | ТЕРНОПІЛЬ НАГАДАВ СВІТОВІ ПРО ПОЛОНЕНИХ: БІЛЬ, ЩО ОБ'ЄДНУЄ​Кожна душа,...

Логотип телеграм спільноти - ЯМаріуполь. Тернопіль ЯМаріуполь. Тернопіль @yamariupol_ternopil
251 Охват/переглядів 2026-05-26 12:00 Повідомлення №18910
ТЕРНОПІЛЬ НАГАДАВ СВІТОВІ ПРО ПОЛОНЕНИХ: БІЛЬ, ЩО ОБ'ЄДНУЄ​Кожна душа, скута полоном, — це наш біль. І ми не зупинимося, поки не повернемо їх усіх додому! 🇺🇦​Минулої неділі небайдужі маріупольці у Тернополі знову вийшли на площу біля пам'ятника Іванові Франку, щоб стати гучним голосом тих, хто зараз перебуває у ворожих застінках. Акція на підтримку військовополоненних Маріупольського гарнізону, всіх полонених та зниклих безвісти об'єднала серця, що б'ються в унісон із чеканням.​ Слід болю та надії на полотніОсобливою частиною заходу стала символічна інсталяція — чисте полотно, на якому кожен присутній міг залишити частинку себе, виразити те, що болить найбільше. Сліди від долонь, малюнки сердець та слова, які щодня звучать у молитвах маріупольських родин.​Серед тих, хто прийшов нагадати світові про героїв — маріупольчанка пані Марина, яка щохвилини чекає на повернення свого коханого чоловіка з полону. Свій слід на полотні вона залишила синьою фарбою — як символ вірності, чистого неба та незламної надії.​«Ця інсталяція — відображення наших душ. Кожен із нас залишив на цьому полотні те, що болить найбільше. Для мене цей синій відбиток — це обіцянка чекати попри все. Мій чоловік повинен знати, що тут, на волі, ми боремося за кожне їхнє дихання, за кожне ім'я», — ділиться щемливими словами пані Марина. ​Наші захисники та захисниці України віддали за нас усе, і найменше, що ми можемо зробити сьогодні — не бути байдужими. Ми маємо кричати про них на весь світ, поки останній український воїн не обійме рідних на рідній землі.​Дякуємо кожному, хто доєднався та продовжує тримати цей інформаційний та емоційний фронт.​Повернемо кожного! Слава Україні! 🇺🇦