Джерело
Ху Сміла ✙ Ху Смела ✙ XY Smila | Ну шо, трошки потеплішало і знову тут зі своїми нагадуваннями про якус...
2 630 Охват/переглядів
2026-06-04 15:38
Повідомлення №48850
Ну шо, трошки потеплішало і знову тут зі своїми нагадуваннями про якусь мєрзость😁З потеплінням кліщі знову лізуть з кожного куща. Вкусить — і маєш шанс зловити хворобу Лайма або енцефаліт. Не весело, бо це не просто «почухав і забув» — це пиздець.Кліщі не тільки в лісі. Вони вже шастають і по дворах, і біля гаражів.❗️Швидко витягнув — не врятувався. Інфекцію міг упустити одразу.Роздавив — і шо? Бігом до лікаря!!! Не геройствуй.✅Що робити?Одягай все, що закриває шкіру, пшикайся, як на зомбі-апокаліпсис, і оглядай себе після кожної вилазки.Репеленти не вбивають. Але кліщів відлякують. Краще смердіти, ніж валятись у лікарні або ще гірше, шоб баба тебе забрала.Ну шо, трошки потеплішало і знову тут зі своїми нагадуваннями про якусь мєрзость😁З потеплінням кліщі знову лізуть з кожного куща. Вкусить — і маєш шанс зловити хворобу Лайма або енцефаліт. Не весело, бо це не просто «почухав і забув» — це пиздець.Кліщі не тільки в лісі. Вони вже шастають і по дворах, і біля гаражів.❗️Швидко витягнув — не врятувався. Інфекцію міг упустити одразу.Роздавив — і шо? Бігом до лікаря!!! Не геройствуй.✅Що робити?Одягай все, що закриває шкіру, пшикайся, як на зомбі-апокаліпсис, і оглядай себе після кожної вилазки.Репеленти не вбивають. Але кліщів відлякують. Краще смердіти, ніж валятись у лікарні або ще гірше, шоб баба тебе забрала. 🤐 XYSMILA | ПІДПИСАТИСЯ