Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Ху Сміла ✙ Ху Смела ✙ XY Smila
Додано 14 лип 2024

Ху Сміла ✙ Ху Смела ✙ XY Smila

@xysmila
Кількість підписників: 13 192
Фото: 27,600
Відео: 5,650
Посилання: 13,200
Опис:
Всі новини, треш та гумор тут 🔥 Хуйова Сміла. У мене є мрія змінити назву на Хороша Сміла. Адмін: @xyevadmin Інст: @xysmila2 Фб: https://www.facebook.com/share/1GWbRf3cW6/ Група віддам безкоштовно: https://t.me/viddam_smila
Джерело

Ху Сміла ✙ Ху Смела ✙ XY Smila | Вечір в хату, я щас буду вам трохи тут возмущаться)По-перше, мені ціка...

Логотип телеграм спільноти - Ху Сміла ✙ Ху Смела ✙ XY Smila Ху Сміла ✙ Ху Смела ✙ XY Smila @xysmila
2 350 Охват/переглядів 2026-04-20 17:07 Повідомлення №47495
Вечір в хату, я щас буду вам трохи тут возмущаться)По-перше, мені цікаво, якого беника всіх копів поголовно рівняють з тими, хто ото в Кийові втік, коли стріляли по людях? Я розумію, шо в країні є багато проблем, які тягнуться не один рік, і з поліцаями тоже є багато проблем, але бляха, чого рівняти всіх під одне? Якщо ви не знаєте дійсно нормальних адекватних поліцаїв, які соображають шо вони роблять, то це ж не значить шо всі такі хуйові, і нормальних не існує, ну камон 🤷Те саме за переселенців. Місцеві кричать ото, типу понаїхали зі своїх Донбасів. Ще раз: НЕ ВСІ ЛЮДИ ОДНАКОВІ! У Смілі є купа переселенців, пока деякі місцеві в носі ковирялись, ті переселенці повідкривали вам бізнеси, щоб ви мали змогу трошки більше користуватися благами цивілізації. Хтось мав на "Донбасах" десь бізнеси, але згоріло нахуй все разом з документами, в одних трусах приїхали, тепер сапають вам городи за 100 гривень, а житло найти не можуть, бо "здаєм тільки місцевим". Не всі бляха дрочать на пиню, не всі феесбешні шістки, не всі чекають русню. Всі різні! Чо його всіх рівняти до купи🤷Шо нахуй з людьми не так? Кричите на оркостан, шо вони підари, а тут під носом підар на підарі. Будьте трохи людянішими, ну йобене, бо потім здохнем всі, а наступні покоління будуть пам'ятати тільки нашу жовч, якою ми плювалися на кожного першого. Фу такими бути...Всьо, возмущєнія закончились. Дякую за увагу.