Джерело
Ху Сміла ✙ Ху Смела ✙ XY Smila | Вечір в хату, я щас буду вам трохи тут возмущаться)По-перше, мені ціка...
2 350 Охват/переглядів
2026-04-20 17:07
Повідомлення №47495
Вечір в хату, я щас буду вам трохи тут возмущаться)По-перше, мені цікаво, якого беника всіх копів поголовно рівняють з тими, хто ото в Кийові втік, коли стріляли по людях? Я розумію, шо в країні є багато проблем, які тягнуться не один рік, і з поліцаями тоже є багато проблем, але бляха, чого рівняти всіх під одне? Якщо ви не знаєте дійсно нормальних адекватних поліцаїв, які соображають шо вони роблять, то це ж не значить шо всі такі хуйові, і нормальних не існує, ну камон 🤷Те саме за переселенців. Місцеві кричать ото, типу понаїхали зі своїх Донбасів. Ще раз: НЕ ВСІ ЛЮДИ ОДНАКОВІ! У Смілі є купа переселенців, пока деякі місцеві в носі ковирялись, ті переселенці повідкривали вам бізнеси, щоб ви мали змогу трошки більше користуватися благами цивілізації. Хтось мав на "Донбасах" десь бізнеси, але згоріло нахуй все разом з документами, в одних трусах приїхали, тепер сапають вам городи за 100 гривень, а житло найти не можуть, бо "здаєм тільки місцевим". Не всі бляха дрочать на пиню, не всі феесбешні шістки, не всі чекають русню. Всі різні! Чо його всіх рівняти до купи🤷Шо нахуй з людьми не так? Кричите на оркостан, шо вони підари, а тут під носом підар на підарі. Будьте трохи людянішими, ну йобене, бо потім здохнем всі, а наступні покоління будуть пам'ятати тільки нашу жовч, якою ми плювалися на кожного першого. Фу такими бути...Всьо, возмущєнія закончились. Дякую за увагу.