Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Cnaucyxa
Додано 08 лют 2022

Cnaucyxa

@xoposho
Кількість підписників: 81
Фото: 19,700
Відео: 2,990
Посилання: 3
Опис:
Twitch: twitch.tv/cnaucyxa_ban YouTube: youtube.com/@cnaucyxa
Джерело

Cnaucyxa | Давайте я розповім вам, як починає працювати міністерство оборони за н...

Логотип телеграм спільноти - Воєнний настрій🪖| #УкрТґ #УкрЛимон🍋🤙🍉✙ Cnaucyxa @xoposho
406 Охват/переглядів 2026-01-21 17:25 Повідомлення №26792
Давайте я розповім вам, як починає працювати міністерство оборони за нового міністра. З перших днів.в листопаді-грудні 2025 року було проведено опитування військовослужбовців в застосунку “Армія+” з приводу навчальних центрів і якості БЗВП. В ньому взяли участь понад 36 тисяч респондентів.Зі мною зв'язались з міністерства бо по опитуванню 151 навчальний центр по всім параметрам беззаперечний лідер. У мене попросили розповісти ключові момент створення центру та нової системи, для доповіді. Я надав всю інформацію. Але результати опитування скоригували і фальсифікували. Першими поставили навчальний центр військової служби правопорядку, які готують не піхоту, а дають БЗВП для ВСП, заточену на свою специфіку.Тобто це політична фальсифікація на рівні заступниці міністра Ферчук.Але це ще не все. Крім рейтингу позитивного, був і негативний. Так от в справжньому опитуванні був мало не на останньому місці навчальний центр не з Сухопутних військ. Але його заховали. Бо він розпіарений. Бо туди ввалюють купу грошей і ним опікуються "любімчіки".У доповіді завідомо зробили найгіршу підготовку в сухопутних військах. Для чого? Кому вигідно сувати палки в колеса змінам які тільки почались з приходом командувача СВ Шаповалова?Перше фото, це чесний результат опитування. Друге фото це висновки з чесного результата опитування. Третє фото, це чесний результат опитування з центром не з сухопутних військ, який потім заховали. І 4 фото це те, що заступниця міністра оборони Ферчук презентувала міністру і всім іншим. Різниця ж є? А совісті нема. На кого вони працюють?Це викривлення інформації, яке навмисно роблять для того щоб у нового міністра була та картинка яка потрібна "нужним людям". Так ми війну не виграємо.Поширте будь ласка. Бо цей треш треба зупиняти.