Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Кримський херес
Додано 14 лип 2024

Кримський херес

@xeres_lsk
Кількість підписників: 983
Фото: 183
Відео: 7
Посилання: 110
Опис:
Мене називають Лесик. Тут я пишу про своє життя – війну, культуру, політику – без пафосу, але з іронією. Я – профспілковець, прихильник демократії та соціальної справедливості, панк, доброволець АТО, будівничий Донбасу, а з початку великої війни – у ЗСУ.
Джерело

Кримський херес | Схоже сьогодні у Києві намічається чесний протест. Якби був там, неодм...

Логотип телеграм спільноти - Кримський херес Кримський херес @xeres_lsk
9 350 Охват/переглядів 2025-09-05 11:59 Повідомлення №361
Схоже сьогодні у Києві намічається чесний протест. Якби був там, неодмінно прийшов би.Мені здається влада перегинає із батогом для військових на фоні пряника для цивільних чоловіків (дозвіл на виїзд закордон). Хочуть ще більше посилити покарання для військових . А жодного бонуса нам натомість не пропонують.На вимогу ГШ у 2022 ВР вже посилила покарання для військових (точніше позбавило суди права давати покарання менше меншого). Єдиною лазівкою залишалась стаття «непокора», тоді можна було сподіватись на умовне покарання. Наприклад за СЗЧ суд не може дати менше 5 років реального ув’язнення. Про кількість таких злочинів, їх вимушене «амністування» і використання як варіант переведення до іншої в/ч ви в курсі.Про «зарплати» військових я писав вже давно. Очевидно, що їх треба радикально збільшувати, це вигідно усім, в т.ч. цивільним. І очевидно, що диспропорція, коли «премія» (додаткове грошове забезпечення, якого легше позбавити) фронтовика у 5 разів більша за гарантовану «ставку» (а в тилу люди отримують ці жалюгідні 20 тис) не вигідна для захисниць і захисників.Найбільш дискримінована і взискувана людина в Україні сьогодні — це солдат-піхотинець. І він не має уповноваженого зі своїх прав. Військова омбудсменка призначена, але закон, що регулював би її діяльність, так і не прийнятий. Вона може вирішувати питання тільки механічно звертаючись у кожну військову частину з вимогою «дотримуйтесь закону». Це нечувано на 4 рік повномасштабної війни.Жодного руху у напрямку визначення термінів дійсної служби влада також не учинила. Навіть напів-кроків.