Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Харків. Відгуки про заклади
Додано 14 лип 2024

Харків. Відгуки про заклади

@xarplace
Кількість підписників: 7 318
Фото: 4,890
Відео: 922
Посилання: 2,930
Опис:
▫️ Надіслати відгук: @xarplace_bot. ▫️ Наш чат @xarplace_chat. ▫️ З питань реклами: @xarplace_reklama_bot. ▫️ Реклама через біржу: adsell.me/r/JCQ7AR Посилання для друзів https://t.me/+PFZtXMlN3m9kMDFi

👥 Кількість підписників

7 318
Середній/День:: -2
Середній/Тиждень:: -22
Середній/Місяць:: -45

👁️ Середній перегляд на повідомлення

1 376
Середній/День:: 1,600
Середній/Тиждень:: 1,155
ERR: 18.8%

📊 Кількість повідомлень на день

2.7
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 3
Середнє за день: 2.7

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

🇺🇦 Звертаюся до всіх свідомих українців з проханням підтримати петицію про присвоєння звання Героя України (посмертно) капітану поліції Віктору Мельниченку. До завершення збору підписів залишилися лічені дні, і кожен голос сьогодні має особливе значення.Віктор Мельниченко був одним із тих поліцейських, хто з перших днів повномасштабного вторгнення став на захист нашої держави зі зброєю в руках. У складі штурмового підрозділу «КОРД» він брав участь у звільненні Гостомеля, Ірпеня та Бучі, виконував бойові завдання на Харківщині, Донеччині та Луганщині, був там, де вирішувалася доля України.Його професіоналізм, мужність і відданість справі неодноразово допомагали рятувати життя побратимів.13 лютого 2023 року капітан поліції Віктор Мельниченко загинув під час виконання бойового завдання в Бахмуті внаслідок артилерійського обстрілу.🕯️Прошу кожного, хто ще не встиг цього зробити, підтримати петицію та віддати свій голос за присвоєння Віктору Мельниченку звання Героя України (посмертно):https://petition.president.gov.ua/petition/262806
Їдло-тест вісушіПрийом замовлення автоматизоване, та доставка десь годину. Розпаковка: палички гарні, бокси топ, серветок вдосталь. АЛЕ десь ділося імбир/васабі та соєвий соус по одній коробочці. Може миші поїли або іфляція по дорозі, прибульці... і так не багато було, ще й не вистачило. Якість. Макі великі, але краще б їх загубили. Навіть здогадуватись не хо, звідки це вирізали у тунця 😅 воно не їстівне (фото).Виликий плюс сету, відсутність філадельф'ячності, але виконання 🤦 Не розпадається, але якесь недолуге, криве (очікування/реальність на фото, для порівняння).Досить смачне поєднання в усіх ролах.У перспективі, гадаю, що повинно було десь не так. Сподіваюся, частіше ліпшої якості буде... десь, колись 😅 Соєвий: концентрат топовий. Васабі: гострий, але трохи втомлений. Імбир: пікантності вдосталь, хрумкий. Таки пообідати норм. 5/10😅 Рекомендації відміняються, бо хто зна, чого кому зроблять. Можливо не пощастило мені. Ціник привабливий. Колись буде сіквел...#вісуші🔘 Харків. Відгуки про заклади | Підписатися 🔘 Надіслати відгук | 📷 Наш Інстаграм
доброго дня! я би хотіла залишити відгук про приватного перевізника Харків-Кишинев uletniy_transportсторінка в Інстаграм:https://www.instagram.com/uletniy_transport?igsh=MW80d2dmOTc2NjgyeQ==телеграм-канал: https://t.me/transferkishinevНа жаль, з провини перевізника моя поїздка так і не відбудеться, хоча вона була заброньована більше ніж за місяць до виїзду, і була внесена передоплата. Мені відмовили у перевезенні з причини так званого овербукінгу. Вони набрали пасажирів більше, ніж можуть посадити і мене просто викинули з рейса, хоча я бронювала поїздку одна з перших, як тільки вони виклали розклад. Я знаю, що рейс на мою дату у них відбудеться, оскільки вони публікували розклад на своїх сторінках в той же день, як менеджер подзвонив мені і сказав, що рейс не відбудеться, "бо жодне авто" не встигає повернутись із Кишинева. Це не правда, оскільки зворотній рейс Кишинев-Харків наступного дня у них виконується, отже туди вони також їдуть, тільки без мене. Не раджу з ними їхати, оскільки якщо ви не пройдете природній відбір, то в поїздку не потрапите, хоч за півроку бронюйте, їм байдуже! і всі ваші плани- коту під хвіст, і вам потрібно буде терміново шукати, чим дістатись до аеропорту, враховуючи і без того ті надскладні умови, у яких ми проживаємо і їздимо. Кошти повернуто, але це не є нагальною потребою, моя потреба- в якісному обслуговуванні та комфортному добиранні до аеропорту вильоту, чого я не отримала.🔘 Харків. Відгуки про заклади | Підписатися 🔘 Надіслати відгук | 📷 Наш Інстаграм
🌷🌸🌼🌸🌸🪷🌼🌼🔠 🌸🌺🌼🌸🌸🐣 від "Синдикат Вкуса" СПРАВЖНІ-по класичному рецепту, перевіреному часом-не новомодні панетоні, не крафіни, не бездріжджові❗️Якщо вже їсти паски, то тільки найсправжніші👌💳Ціни від 499грн🔔 Таке буває тільки раз на рік⚠️Замовляйте заздалегідь!Вже 22 роки,як ми печемо для Вас застаровинним православним рецептом, який постійно удосконалювався.Паски- це дуже складна технологія приготування з натуральних продуктів найвищої якості.Здобні, вологі, ароматні з родзинками 🍇 і цукатами в ромі🍊🍋‍🟩, в'яленою вишнею🍒Хто спробував, той уже не забуде🙌ℹ️Ми пропонуємо:👍 Паска "Класична"Паска з чорним, білим шоколадом або Нутелою у середині 🍫Хіт усіх пасок❗️👑 Сирна Паска "Царська" з домашнього сиру, з родзинками, цукатами, білим і чорним шоколадом😋 🆕 Паска з Дубайським шоколадом 👍з хрумкою фісташковою начинкоюКожна паска упакована у фірмову коробку з "вікном".Ціни та асортимент дивиться тут ➡️ СайтДОСТАВЛЯЄМО В БУДЬ ЯКЕ МІСТО «НовоюПоштою»📦📲Варіанти замовлення:☎️+380675425505⌨️через сайт ➡️ жміть тут📱директ в Telegram @alisha_ukr
🌷🌸🌼🌸🌸🪷🌼🌼🔠 🌸🌺🌼🌸🌸🐣 від "Синдикат Вкуса" СПРАВЖНІ-по класичному рецепту, перевіреному часом-не новомодні панетоні, не крафіни, не бездріжджові❗️Якщо вже їсти паски, то тільки найсправжніші👌💳Ціни від 499грн🔔 Таке буває тільки раз на рік⚠️Замовляйте заздалегідь!Вже 22 роки,як ми печемо для Вас застаровинним православним рецептом, який постійно удосконалювався.Паски- це дуже складна технологія приготування з натуральних продуктів найвищої якості.Здобні, вологі, ароматні з родзинками 🍇 і цукатами в ромі🍊🍋‍🟩, в'яленою вишнею🍒Хто спробував, той уже не забуде🙌ℹ️Ми пропонуємо:👍 Паска "Класична"Паска з чорним, білим шоколадом або Нутелою у середині 🍫Хіт усіх пасок❗️👑 Сирна Паска "Царська" з домашнього сиру, з родзинками, цукатами, білим і чорним шоколадом😋 🆕 Паска з Дубайським шоколадом 👍з хрумкою фісташковою начинкоюКожна паска упакована у фірмову коробку з "вікном".Ціни та асортимент дивиться тут ➡️ СайтДОСТАВЛЯЄМО В БУДЬ ЯКЕ МІСТО «НовоюПоштою»📦📲Варіанти замовлення:☎️+380675425505⌨️через сайт ➡️ жміть тут📱директ в Telegram @alisha_ukr
Сьогодні були в закладі, про який раніше мали дуже хорошу думку, але цього разу враження залишилися вкрай негативні.Замовлення (суші) чекали 50 хвилин. При цьому зал був майже порожній — посадка неповна. Про жодні затримки на кухні нас ніхто не попередив. Якби одразу сказали, що доведеться так довго чекати, це було б чесно і зрозуміло. Але повна відсутність комунікації — це неповага до гостей.Коли ми підійшли до офіціанта уточнити, через скільки часу буде готове замовлення, адже чекати вже було занадто довго, він вийшов із кухні зі словами: «Так от як би…». Ця фраза просто шокувала. Склалося враження, ніби спілкуєшся не з офіціантом хорошого закладу, а десь у пивній. Для місця, яке позиціонує себе як сервісний і якісний заклад, така манера спілкування — абсолютно неприйнятна.Дуже прикро, що замість вибачень або хоча б елементарного пояснення ми отримали таке ставлення. Навіть у менш пафосних закладах у подібних ситуаціях приносять вибачення чи роблять невеликий комплімент від шефа, щоб згладити неприємне враження.Осад залишився дуже неприємний. На жаль, цього разу заклад розчарував.#Нікас🔘 Харків. Відгуки про заклади | Підписатися 🔘 Надіслати відгук | 📷 Наш Інстаграм
Сказати, що заклад не виправдав сподівань, це м'яко сказано. День Валентина вирішили відзначити у цьому маленькому, затишному закладі. Столик бронювали заздалегідь і передоплату попросили на карту. Прийшовши до ресторану, з порога було заявлено, що нашої броні немає, але питання вирішилося дуже швидко. Ідучи туди, ми заздалегідь переглянули меню та зупинилися на виборі страв. Офіціантка заявила, що сьогодні діє особливе святкове меню, в якому був дуже обмежений вибір. Чому заздалегідь під час бронювання ніхто не попереджав про особливе меню? А може, мені ваше особливе меню не сподобається, але передоплату мені ж ніхто не поверне вже. Гаразд, вибрали страви, до кухні питань немає, хоча свинина була не запечена, а млосна. Соус обіцяли барбекю, у результаті звичайна аджика. Але це пів біди. Бар, це взагалі окрема тема. Це морок і ганьба всьому вашому ресторану. Розлучені напої, починаючи від соку, закінчуючи вином, це ту мач. Це просто зіпсоване враження та жирний хрест на вашому закладі назавжди. Налаштовувалися прийти до вас і таки спробувати заздалегідь вибрані страви, але після такої лажі ніколи більше. Ще хотілося б відзначити, що кучерява чорнява мадам ганяє та вичитує офіціанток, змушуючи слухати і спостерігати за цим увесь зал. Якщо ви хочете зробити своїм співробітникам зауваження, відведіть їх убік, а не самостверджуйтеся на очах клієнтів, залишаючи ще одне незабутнє враження. Загальне враження - забігайлівка з цінами вищими за середнє. Заявлена політика відповідає чеку. Нікому не раджу.#Шато🔘 Харків. Відгуки про заклади | Підписатися 🔘 Надіслати відгук | 📷 Наш Інстаграм
🌊 Глибоке перезавантаження у FloatDAO – єдина студія флоатингу в Харкові!Коли зовнішній світ стає занадто гучним, ми даруємо годину абсолютної тиші та невагомості. Флоатинг — це досвід, який змінює стан тіла та думок.Чому це потрібно саме зараз:• Миттєвий антистрес – розвантажує нервову систему та знімає тривожність 🧘‍♂️• Тілесна терапія – усуває болі в спині та м’язах через стан невагомості.• Заміна тривалого сну – 1 сеанс = 6 годин глибокого відпочинку 😴• Ефект детоксу – англійська сіль Epsom очищує організм та покращує шкіру.Практичні деталі: Безпека та приватність – ізольований простір, де ви належите тільки собі. Все включено – ми надаємо все необхідне для процедури. Подарункові сертифікати – самий незвичний корисний подарунок.📍 Адреса: майдан Героїв Небесної Сотні, 3📅 Працюємо за попереднім записом🔗 Наш Instagram: instagram.com/floatdao_kharkivПоверніть собі внутрішній спокій сьогодні.Для бронювання пишіть у Direct інстаграмhttps://www.instagram.com/floatdao_kharkiv?igsh=MWJlYzdoNHVrNXB3bA==
Дивовижне місце Харькова!Привітна атмосфера! Ресторан має два поверхи та літню веранду. Інтерʼєр приміщень має особливе враження єдності та різноманітності почуттів. На першому поверсі атмосфера затишку для відпочинку. Другий поверх відрізняється ексклюзивним стилем та елементами елегантності.Їжа дуже смачна!Крудо з тунця має неперевершений смак.Дівчина-власник закладу розповіла секрет цього дивовижного блюда, велике Дякую! Мені завжди щастить познайомитися з власниками та дізнатися щось особливе із історії закладу або меню. ( якщо Вас зацікавить секрет приготування, ви завжди можете запитати про це ).Меню різноманітне. Можно обрати скуштувати унікальні стави з риби та мʼяса, також присутні страви української кухні.Я полюбляю багато їсти, тож замовила ще суп 😅 та десерт 🙈Буйабес, той хто знає що це за страва-тому рекомендую скуштувати в цьому закладі. Той хто ще не знайомий, скоріше треба познати історію та спробувати на смак.Десерт - я не дуже полюбляю морозиво, але спробувала, цікаво було дізнатись поєднання смаків манго, полуниці та особливо соусу. Звісно я ще замовила найкращий гарячий шоколад, щоб життя було ще смачніше 😍😅🙈🤩Рекомендую відвідати та відчути цю магію смаків на собі! 11/10 🤩🥰😍Сервіс на висоті.Відвідайте, та відчуй себе важливою особою свого унікального світу! 🤩🥰😍#Шато🔘 Харків. Вігдгуки про заклади | Підписатися 🔘 Надіслати відгук | 📷 Наш Інстаграм
Дуже неприємні враження залишились від візиту до ресторану " Сковорода".Хотіли дізнатися стосовно весільного банкету.Зустрів дуже неприємний, хамовитий чоловік. Не представився.Всім своїм виглядом давав зрозуміти, що у нас, як у клієнтах, він не зацікавлений.Наче ресторан не з дешевих, а спілкування керівництва на рівні пацика з райончика.Я вже мовчу про те, що в такому ж тоні він розмовляв і з моїм нареченим - військовим, який захищає його дупу, поки він сидить і пальці вєєром крутить.Слід зазначити, що кількома тижнями раніше я дізнавалася в адміністратора стосовно цін на банкет, і ціни були інші, ніж ті, що назвав вказаний чоловік. І він ще й додав, що я не могла спілкуватися з адміном, адже його було звільнено 1,5 місяці тому. У мене з пам'яттю все ок, 14 вересня , це не півтора місяці тому. І саме тоді був на зміні адмін Сергій. Дуже не хочеться відмічати свято, яке запам'ятається на все життя там, де тобі хамлять і намагаються зробити дурнем.Майте на увазі, що вам там будуть не раді. Шкода.#Сковорода🔘 Харків. Вігдгуки про заклади | Підписатися 🔘 Надіслати відгук | 📷 Наш Інстаграм