Джерело
Харків. Відгуки про заклади | Bali casual cafeВперше відвідала цей заклад 11.06.24, і вперше так роз...
1 800 Охват/переглядів
2024-07-19 13:21
Повідомлення №8667
Bali casual cafeВперше відвідала цей заклад 11.06.24, і вперше так розчарував персонал.Сиділа на терасі, її обслуговували дві дівчини. Спочатку все було добре, офіціантка була привітною, принесли графін, воду, їжу також готували недовго (напій хвилин 7, салат хвилин 12). Через певний час почався вітер, і в їжу і в напої потрапили дрібні частички з дерева (звичайно це не вина закладу). Крім мене, було зайнято ще 3 столика. До всіх столиків (крім мого) почали підходити міняти графін, стакани. Після того як принесли моє замовлення до мене не підійшли ні разу, це ~ 30 хвилин. Поки я сама не пішла до бару. Це був будній день, обід , в самій будівлі ще був зайнятий 1 стіл. Тобто варіант, що офіціанти були дуже зайняті відпадає. Одна з офіціанток ( не та що обслуговувала мене) виходила і періодично оглядала столики, але на мене уваги не звернула, з урахуванням того, що я дивилась їй прямо в очі, і махнула головою, щоб вона підійшла. Потім біля бару на моє запитання чому вона не підійшла, дівчина просто мовчки пройшла крізь мене 👏🏻З врахуванням, що чек в закладі вище середнього очікуєш нормальний сервіс. Вже мовчу, що в інших закладах через кожні 10 хвилин підходять з питанням чи все добре/смачно, і прибирають серветки і тд.Сама їжа смачна, і гарна подача, повару велика дяка. Інтерʼєр також сподобався. Але неприємний осад залишився.#Bali🔘 Харків. Вігдгуки про заклади | Підписатися 🔘 Надіслати відгук