Джерело
Product Market Fat | В кінці березня всі в PetTech полетіли на Global Pet Expo в Орландо. 1...
931 Охват/переглядів
2026-04-14 10:18
Повідомлення №1125
В кінці березня всі в PetTech полетіли на Global Pet Expo в Орландо. 15,000 людей, гігантські стенди, корпоративні вечірки.Я з нашою Марго (Brand & Comms в PawChamp) поїхав в Лондон. На мітап від Purina (тієї самої, яка корми для песів робить). Людей - до сотні - лише pet-tech фаундери, пуріна та інвестори, які працюють в ніші петтеку. Без бейджиків, без промо-стендів, без black-tie networking dinner.І це було гарне продуктове рішення.Чому?Великі конференції - це виставки. Ти ходиш, збираєш візитки, слухаєш панелі, де спікери повторюють LinkedIn-пости з минулого тижня. Повертаєшся з купою контактів, яких ніколи не відкриєш.Маленький закритий мітап - це інша гра. За один вечір у лондонському пабі на неформальному нетворку за день до офіційного мітапу я поговорив з фаундерами, які реально будують subscription-бізнеси з 80% маржею і 60%+ retention на 90-й день (правда в собачому екомі). Не зі сцени - за столом, з пінтою пивка в руці. Фолоу-апи та горячі контакти досі опрацьовуємо та шукаємо і будуємо "синергії".Коли в кімнаті ~50 фаундерів і всі будують у суміжних нішах - кожна розмова має щільність. Не "what do you do?", а "як ви вирішили X і чому не Y?" Я обрав не найбільшу подію, а ту, де щільність релевантних людей максимальна. Є один нюанс, що PawChamp вже набагато більший ніж більшість стартапів, які там були. SKELAR вміє будувати бізнеси на скейлі)) Але нішевих інсайтів дізнався більше ніж очікував як і за пивом так і на самому івенті. Формула проста: якість контактів × глибину розмов краще ніж кількість візиток.Наступний пост напишу завтра - 3 конкретні продуктові інсайти, які я виніс з цих розмов на Purina Unleashed. Вони не про собак. Вони про retention, moats і підписочну економіку.