Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - візьМЕМ
Додано 14 лип 2024

візьМЕМ

@with_mem
Кількість підписників: 24 994
Фото: 9,120
Відео: 3,480
Посилання: 7,850
Опис:
Рофли, меми, сатира, чорна база. Лінка для друзів: https://t.me/+ew3UyCRFV-oxOWZi Монобаза: https://base.monobank.ua/7JTAsUHsLA4AvD Зв'язок, реклама: @unb_ukr_bot Відгуки: @with_mem_comments Інстаграм: https://instagram.com/with_mem_

👥 Кількість підписників

24 994
Середній/День:: -5
Середній/Тиждень:: -55
Середній/Місяць:: +24943

📊 Кількість повідомлень на день

3.5
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 3.4
Середнє за день: 3.5

Історія змін лого

Історія змін назви

візьМЕМ 2026-05-19
Візьмем резерв 2026-01-23

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 7,400 25-11-06 12:53
А чому б не попросити Зеленського намалювати зебру? Це прозвучить як йобаний сюр, але будь ласка, прочитайте до кінцяВ звʼязку з війною в Україні щодня зʼявляються люди з обмеженими можливостями: на кріслах колісних, милицях або протезах.Здавалось би, що в таких умовах, держава має робити все, аби пересування по місту було максимально комфортним для всіх. До прикладу дублювати підземні переходи наземними: це значно дешевше ніж єбашити усюди ліфти в підземку або робити довжелезні пандуси. ПРОТЕ. Вже 2 роки поліція міста Київ блокує створення наземного переходу біля метро Університет. 2 РОКИ. І зараз стало відомо, що блокує не просто поліція, а особисто Міністр Внутрішніх Справ.Ви просто сука вдумайтесь.МіністрВнутрішніхСправБлокує створення НАЗЕМНОГО ПЕРЕХОДУ БЛЯТЬВ столиці країни де ЄБАНУТА кількість людей є маломобільнимиВ звʼязку з тим, що Зеленський та перша леді увесь час кажуть про важливість інклюзивності, моя знайома вирішила запустити петицію безпосередньо до президента. Будь ласка, витратьте 30 секунд та підпишіть. Це дійсно важливо.https://petition.president.gov.ua/petition/254664
👁 1,400 25-04-26 12:26
#нам_пишуть Прошу допомоги у зборі коштів🙏🇺🇦Моєму чоловікові Івану 21 рік... В свої 18 він добровільно мобілізувався до лав Збройних Сил України на другий день повномасштабної війни. Він безперервно ніс службу весь цей час. Коли він приїздив додому, я неодноразово його благала аби він лишився та нікуди не їхав, аби лише був поруч. Та він стояв на своєму, завжди була лише одна фраза: '' Там мої хлопці, я маю бути з ними''...26 листопада в нас з'явився синочок, тоді Ваня приїха у відпустку на 10 днів, то були чудові 10 днів, які він провів із сином. З того часу він не бачив сина аж до 4 квітня, того дня ми приїхали провідати його до шпиталю.Там він був вже без ноги... Без ноги, яку він залишив на полі бою, захищаючи кожного з нас, від навали ворога. 4 квітня він не зміг взяти на руки свого сина, адже права рука зламана, а лівій долоні травмовані пальці, також йому ще довго не можна сидіти... А все через те що він боронив Україну, стояв за кожного з нас, ВІН БУВ ТАМ, АБИ ВОРОГ НЕ БУВ ТУТ!Наразі йому потрібна допомога кожного з нас, аби він швидше міг стояти знову на ногах, аби він скоріше зміг взяти сина на руки...Я вдячна кожному та кожній хто долучився та долучається до збору, хто не втомився ще донатити, хто вдячний за те що вони незламно стоять та не дають ворогу пройти до нашого домуhttps://send.monobank.ua/jar/7XrgXNhhBG