Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Чому?
Додано 14 лип 2024

Чому?

@whyukraine
Кількість підписників: 13 264
Фото: 1,900
Відео: 78
Посилання: 203
Опис:
Цікаві відповіді на питання «Чому?» Для друзів: @whyukraine З питань реклами: @Perrin_wolf Підтримати канал: https://send.monobank.ua/jar/6SYZQ6qePC
Джерело

Чому? | Чому ми говоримо "Алло", коли відповідаємо на дзвінок❓У 1876 році на Ф...

Логотип телеграм спільноти - Чому? Чому? @whyukraine
4 270 Охват/переглядів 2025-10-11 11:00 Повідомлення №2908
Чому ми говоримо "Алло", коли відповідаємо на дзвінокУ 1876 році на Філадельфійської виставці вчений Олександр Белл вперше публічно продемонстрував свій апарат, який незабаром отримав назву «телефон». Винахід Белла став сенсацією виставки після того, як її почесний гість, бразильський король дон Педро II, взяв трубку і, почувши голос винахідника, який перебував в іншому кінці кімнати, впустив її від подиву з вигуком: «Боже мій, він каже!».Незабаром виникли суперечки про те, як же його користувачам звертатися один до одного. Сам Олександр Белл запропонував слово «Аhoy», тобто — «Гей». Цим окриком користувалися англомовні моряки при зустрічі кораблів. Однак, його знаменитий колега —Томас Едісон (який, до речі, багато зробив для удосконалення телефонного апарату) незабаром висунув альтернативний варіант.  15 серпня 1877 року обговорюючи в листуванні з президентом Піттсбургскої телеграфної компанії перспективи використання телефону, він запропонував звернення «Нello», тобто  — "Вітаю".@whyukraine