Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - whitehat.media | whitehattea | whitehatlinks | олександр циганок
Додано 05 бер 2024

whitehat.media | whitehattea | whitehatlinks | олександр циганок

@whitehmedia
Кількість підписників: 464
Фото: 531
Відео: 17
Посилання: 177
Опис:
whitehatmedia - твоя емоція в світі діджитал маркетингу Автор - @olexander_live Аутріч під гемблінг - @whitehatlinksbot Закритий WhiteHat чат - https://t.me/+mo01oZ0nUaMzNmIy Стартовий пост - https://t.me/whitehmedia/315 Почитай)
Джерело

whitehat.media | whitehattea | whitehatlinks | олександр циганок | Івент індустрії в Україні кінець?Всі пам'ятають кошерні часи до повном...

Логотип телеграм спільноти - whitehat.media | whitehattea | whitehatlinks | олександр циганок whitehat.media | whitehattea | whitehatlinks | олександр циганок @whitehmedia
330 Охват/переглядів 2026-05-07 15:33 Повідомлення №723
Івент індустрії в Україні кінець?Всі пам'ятають кошерні часи до повномасштабного вторгенняКожен тиждень нова конфа. Величезні комьюніті. Компанії відкривають в себе івент агенства для проведення заходівДвіжуха в гарному розумінні цього слова (а не те, що це означає зараз)В 22гому все обнулилось. Були спроби великих гравців залишатися на плавуЗапас створенний роками давав таку можливістьАле вистачало його не надовгоЗнайти спікерів все важче. Зібрати офлайн ще складнішеРекламодавці втрачали інтерес в 24му, коли я хотів стопнуть івенти в Києві одна добра людина сказала мені наступне:- Ми всі думали що з війною, люди що виїхали, опиняться в ізоляції. А тепер виходить навапки. Ті хто залишаються тут - ізольованіЦе сильно змінило моє сприйняття того, що ми робимоСьогодні пішла ще одна епоха.Sempro об'явили що йдуть на безстрокові канікули. В цьому році івентів не будеОсобисто мені сумно. Але такі зараз часиТреба їх прийнятиТа робити далі те, що в наших силахПідтримуйте по можливості божевільних, що ще продовжують робити двіж в УкраїниБо зараз в рази простіше зібрати 100 українців в Європі, ніж зробити це вдомаP.S. А ми дай Бог, побачимось 5 червня в Києві. Анонс буде вже скоро