Джерело
Mila | що_я_дивилась за останній часще тут мали бути «Сират» та «Маяк», але к...
4 690 Охват/переглядів
2026-01-11 21:20
Повідомлення №1058
#що_я_дивилась за останній часще тут мали бути «Сират» та «Маяк», але коли починала дивитися обидва — я вимикала. занадто депресивні для канікул, як на мене. спробую знову в інший час)«Помри, моє кохання» 2025 (3,5) — дивний (можливо, місцями трішки лякаючий) і дуже красивий фільм про психічні тріщини, які можуть існувати всередині однієї людини. здається, це той випадок, коли фільму не треба виставляти оцінку одразу після перегляду — він працює повільніше. скажу тільки, що Дженніфер Лоуренс там просто розкішна.Fallout 2024–2026 (4) — давно не дивилась настільки захопливих фантазійних серіалів. дуже смачно знято і зіграно, кожна сцена продумана. якщо це ваш жанр — рекомендую без сумнівів.«Єдина» 2025 (3) — ще один серіал з вигаданого світу Альбукерке від авторів «Во всі тяжкі». мені місяцями було дуже цікаво: атмосферно, трішки дико, трішки незвично. але під кінець усе трішки змазалось. я додивилась лише з четвертої спроби, бо постійно засинала. однак сподіваюсь, що наступний сезон буде більш занурюючим. загалом — хороший.«Потяг у снах» 2025 (4,5) — фільм, після якого захотілося покурити і пройтись порожньою нічною вулицею, просто вдихаючи повітря. в ньому майже нічого не відбувається, просто життя людини стиснене у 1 годину 43 хвилини. його треба дивитися душею, а не очима. дуже красива плівка, післясмак на подумати. після нього зовсім не хотілося нічого серйозного, тому далі — легше)))«Памʼять сердець» 2025 (3) — продовжую знайомитись з іспанським кінематографом, і чесно — дивилась, щоб подивитися, як виріс Маріо Касас))) Іспанія різних часів показана колоритно, фільм красивий, хоч і на один раз. сюжет місцями закручений без потреби, але загальне враження приємне.«Люди, яких ми зустрічаємо у відпустці» 2025 (3) — дуже кьют ромком, який під час перегляду повертає тебе у твої 16 років, у той легкий стан, коли здається, що світ складається з випадковостей і правильних людей поруч. і в кінці, звісно, є хепі-енд — обовʼязково треба зробити те саме «оуууу»))) це рідкісний випадок, коли екранізація не гірша за книгу, а подекуди навіть трішки тепліша.