Джерело
Де ліди? | Трохи перенавантажувався від маркетингових книжок Винниченко 6/10Прико...
2 340 Охват/переглядів
2025-10-04 08:53
Повідомлення №1337
Трохи перенавантажувався від маркетингових книжок Винниченко 6/10Прикольно перечитувати твори зі шкільних років під новим кутомЛюблю такі прості життєві оповідання, від позашлюбних дітей до перетину кордону під кулями (так, 100 років тому теж було актуально)Але не прям щоб айсГолідей 4/10Мені сам формат не зайшов, там на 30 днів розтягнуто 30 порад на одну й ту саму тему. Читати по 1 сторінці мені не подобається а читати підряд одне й те саме таке собіНацисти 7/10Був в шоці з того що Порше спокійно собі проектував танки, керівник Dr.Oetker був нацистським офіцером, всі залучали до праці полонених з концтаборів, Allianz був нацистським банком - і ще безліч дивовижних фактів. Підприємці товаришували з нацистами, забирали єврейські підприємства, вступали в нацистську партію, фінансували, банкетували разом - а потім всі вони сказали що їх примушували до того і вони не в курсі були що відбувалось. Джаст бізнес)) Покарань не було ні в кого, і не так щоб розкаявся хтось. Вже років через 30-40 нащадки трохи компенсацій повиплачували і вибачились (але не те щоб щиро сильно, більшість пишається предками й досі)Цирцея 5/10І цікаво наче про життя невеличкої грецької богині, але трохи затягнутоКоротше я змінив підхід до відбору книжок бо не отримав того задоволення що хотів від цієї партії))P. S. Ще 7 етапів смерті забув сфоткати, розповіді патологоанатома. Теж 6/10. Цікаво, але важкувато читати бо тематика специфічна трохи))