Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Де ліди?
Додано 14 лип 2024

Де ліди?

@whereareleads
Кількість підписників: 7 717
Фото: 735
Відео: 187
Посилання: 210
Опис:
🚀Блог про маркетинг Креативні стратегії, психологія, нейромережі ✍️Для зв‘язку @stkr1 Реклами немає
Джерело

Де ліди? | Рецензія на «Квантовий маркетинг»Книга Раджеша Сеті, директора по марк...

Логотип телеграм спільноти - Де ліди? Де ліди? @whereareleads
1 500 Охват/переглядів 2025-06-18 05:18 Повідомлення №1264
Рецензія на «Квантовий маркетинг»Книга Раджеша Сеті, директора по маркетингу Мастеркард — це спроба переосмислити маркетинг в епоху нейромереж, гіперперсоналізації та тотальної інформаційної перенасиченості, але…📌 Що обіцяє книга:Автор говорить що класичний маркетинг вичерпав себе. Настає ера, де старі моделі не працюють. Потрібен «квантовий» підхід — гнучкий, багатовимірний, оснований на нових технологіях, даних і психології. Автор дивиться вперед не на роки, а на десятиліття і мислить категоріями, і це цікаво.📌Що сподобалось:Непоганий огляд технологій майбутнього (блокчейн, дрони, датчики, eye-tracking і т.д.), але це все в дуже узагальненому та трохи розмитому вигляді.Роль ШІ, вже писав що знову почав більше експериментувати (наскільки встигаю зараз)Цікаві роздуми про роль перформанс маркетингу і бренд-маркетингу та їхній вплив на продажі (перші мислять категоріями цифр, мають добре вимірювані результати продажу, але їм часто не вистачає стратегічного бачення; другі займаються тільки абстрактними речами без видимого впливу на розвиток - і непогано було б поєднувати ці 2 підходи)Розвиток технологій руйнує традиційні стратегії, маркетологи стикаються з екзистенційною кризою: adopt or dieМісцями цікаві тези та приклади (найбільше сподобалось ТЗ на мелодію, писав трохи вище про це).📌 Що не сподобалось:Як на мене - забагато "взагалі по загалях". Книга як великий огляд і збірка загальних думок, там є і про історію маркетингу, і про поведінкову економіку (знову ж, в форматі огляду того що це і чому важливо). Але мені здалось все на якомусь трохи примітивному рівні. Ну так, це нагадало мені про важливість ШІ, але зараз на кожному кроці про нього кричать (ще й мало хто реально нормально використовує, але це вже я відволікся)І написано дууже важкою університетською мовою📌Резюмуючи: Якби книгу написали простіше - вона б зайшла на 1 вечір під пару келихів, а так я би не сильно радив її. 5/10