Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - шо ти тут забув?👁👁
Додано 06 гру 2025

шо ти тут забув?👁👁

@whatchadoinghereguyz
Кількість підписників: 261
Фото: 4,300
Відео: 192
Посилання: 161
Опис:
сумна, не пунктуальна, не твій типаж і цицьки незнайомцям в інтернеті показую
Джерело

шо ти тут забув?👁👁 | Чай-енергос Arizona energy mucho mango. Офіційний смак - манго По запа...

Логотип телеграм спільноти - шо ти тут забув?👁👁 шо ти тут забув?👁👁 @whatchadoinghereguyz
46 Охват/переглядів 2025-12-16 04:24 Повідомлення №3940
Чай-енергос Arizona energy mucho mango. Офіційний смак - манго По запаху відразу відчутно оцей типу стиглий-ригачний манго. Особисто мені не дуже ригачно, але майте на увазі. Схожі запахи мають Rockstar mango чи Frugo mangoПо смаку кисло, мангово і якось типу… як чай, хз. Нема тієї солодкої хвилі як зазвичай, але її відсутність не ламає смак. Тут воно просто інакше. Тут виходить ніби мʼяка чайна основа, на яку накладено відчутний та домінуючий смак манго. Хоча в складі більше груші, ніж власне манго. І що цікаво, нема медового присмаку як це було в Arizona green tea. Післясмак точно цікавий і приємний., а коли навіть «відпочивший», то взагалі імбаГази доречі дуже мʼякі і приємні. Не думаю що там азот, але пруфів нема, написано лише “sparkling water”Дизайн в принципі прикольний, цікавий. Я щось подібного і не пригадаю. Загалом виглядає якось навіть не енергосно, а дійсно більш як чай в банці. Дизайн гарно промальований та добре надрукований, взагалі мінусів нема. Навіть шов дизайну не видно Кольорове кодування в лінійці мені не відомеКлючик та верхівка дефолтніКолір самого напою - яскраво жовтий Об'єм 0,5лКофеїну 15мг/100мл174кДж або ж 41ккал /100млВуглеводів 10г, серед них цукрів 10г /100млПідсолоджувач: цукор, сік з концентрату, мед, інозитолІмпортовано, але хз де виготовлено. Лицьова частина англійською, а інформаційна оформлена англійською, французькою, італійською, грецькою та польськоюДоступність приблизно 2-3 бали з 5 можливихБляшанка від BALL cansПо висновку - непогано, навіть добре, але не вражає. Мені здається що інший смак на цій основі був би набагато цікавішим та смачнішим. Ще цікавий збіг, що фіолетовий сталкер теж був груша-манго. Загалом можу радити тільки якщо є добра доступність та норм заходить манго смак. Усім іншим воно мабуть не треба і можна обійтися іншими банками, до прикладу тим же сталкером фіолетовим або Frugo mango чи ще якимось енергосом з манго, їх купа на різний смакПост вийшов завдяки спонсору оглядів, підпишіться на РитуПов'язані огляди: Arizona green tea, Monster rehab tea + lemonade#огляди