Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ми помрем не в парижі
Додано 06 гру 2025

ми помрем не в парижі

@wewilldienotinparis
Кількість підписників: 541
Фото: 858
Відео: 20
Посилання: 151
Опис:
без новин і холіварів! котячий книжкоблог ✨📖🐈‍⬛
Джерело

ми помрем не в парижі | книгозвіт за травень вийшов доволі потужний, місяць азійської літерату...

Логотип телеграм спільноти - ми помрем не в парижі ми помрем не в парижі @wewilldienotinparis
264 Охват/переглядів 2026-06-01 17:46 Повідомлення №1363
#книгозвіт за травень вийшов доволі потужний, місяць азійської літератури (за винятком однієї книжки про азійців) удався; на диво, я не просто не втомилась, а й готова була б продовжити! все-таки ну дуже воно моє. отож…🍣 «дівчина з крамнички» була доволі чудним, але цікавим текстом про те, що якщо твої цілі і потреби відрізняються від поширених в суспільстві, то це теж може бути ок!🦋 «Кафка на пляжі» — метафорична магічна подорож всередину підліткових страхів і непристойних сновидінь, якою я дуже насолодилася саме завдяки її дивності;🌊 «кити на частоті 52 герци» — супер зворушлива історія з важкими темами сімейного насилля і теплим шлейфом підтримки попри все, просто емоційна драматична бомба;😴 «бракована людина» — класика японської літератури, глибоко відрефлексована історія одного нікчемного людського життя. дуже сподобались відвертість і власне як воно написано;🌵«історії Сахари» — абсолютно чудесні історії з життя однієї сміливої тайванської жінки, зріз побуту та культури Іспанської Сахари в 70-х роках. перлина і відкриття цього місяця;🌻«хризантема і меч» — антропологічне дослідження способу мислення японців від американської авторки; найважча книжка місяця, суперечлива звісно, але однаково цікава;🤩 «Ґаннібал», 1-13 томи — довгоочікувана серія трилер горор манґи, яку я просто-таки проковтнула і з приводу якої мені є ще що сказати… загалом, це все ще було добре, хоч і не так добре, як я очікувала спочатку… але, увага, вона неймовірно жорстока.дуже гарно, дуже все подобається! якщо обирати улюбленців, то «історії Сахари» і «Кафка на пляжі» мабуть таки > все інше. а що у вас прикольного було за травень?