Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Web Overflow 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Web Overflow 🇺🇦

@web_overflow
Кількість підписників: 3 957
Фото: 419
Відео: 43
Посилання: 548
Опис:
Затишний блог про веб-розробку і не тільки 💛 Чат: @web_overflow_chat Співпраця: @web_overflow_support Автори: @lluchkaa & @anastasiia_tarasenko
Джерело

Web Overflow 🇺🇦 | Трохи не останніх і останніх новин 😅У мене новий проєкт уже трохи біль...

Логотип телеграм спільноти - Web Overflow 🇺🇦 Web Overflow 🇺🇦 @web_overflow
3 950 Охват/переглядів 2025-10-16 10:36 Повідомлення №1499
Трохи не останніх і останніх новин 😅У мене новий проєкт уже трохи більше двох місяців. Увесь цей час був якийсь такий напружений, що я досі нічим тут не ділився. Тож зараз буде короткий екскурс у мою поточну робочу обстановку.Отже, зараз я працюю на позиції фулстека в невеликій команді з чотирьох розробників і ще кількох менеджерів. 90% операцій із базою даних - читання, бо в нас є ще кілька команд, які збирають та аналізують дані. Через це дуже багато денормалізації і про нормальні форми можна забути.З цікавого, з чим я ближче познайомився на проєкті:- Feature Flags. Тут їх справді багато, можливо навіть забагато. Деякі, здається, уже давно можна видаляти. Але це точно цікавий спосіб поступово додавати нові фічі в застосунок.- Micro-frontend і версіонування модулів. Оскільки модулі білдяться у статичні файли і усі версії зберігаються в хмарі, то завжди можна вибрати, яку версію якого модуля використовувати в прозі.- API Contracts. В окремому модулі описуємо zod-схему та контракт, за яким взаємодіють бекенд і фронтенд. На основі цього фронтенд навіть генерує готові до використання хуки. Так, уже є готові рішення, але мати своє теж цікаво.Також я вже трохи познайомився з Kubernetes (але нічого на ньому не робив), з GitOps і навіть щось писав на Python. Починаю краще розуміти, що мені подобається, а що ні. І точно треба знову налаштовувати work-life balance.Якось так. Соромно, що давно не з’являвся тут і в чаті. Буду старатися виправитися!PS: шо, шукаєте лимони в Гороховського? 🍋 в нас вже 40+ 😅