Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Web Overflow 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Web Overflow 🇺🇦

@web_overflow
Кількість підписників: 3 957
Фото: 419
Відео: 43
Посилання: 548
Опис:
Затишний блог про веб-розробку і не тільки 💛 Чат: @web_overflow_chat Співпраця: @web_overflow_support Автори: @lluchkaa & @anastasiia_tarasenko
Джерело

Web Overflow 🇺🇦 | Рефлексія, пошук роботи 😶‍🌫Ви могли помітити, що ми трохи зникли з ефі...

Логотип телеграм спільноти - Web Overflow 🇺🇦 Web Overflow 🇺🇦 @web_overflow
4 000 Охват/переглядів 2025-06-12 11:37 Повідомлення №1446
Рефлексія, пошук роботи 😶🌫Ви могли помітити, що ми трохи зникли з ефіру, адже з початку червня Юра (не я 😅) взявся за пошук роботи. З приколів — він успішно пройшов технічну співбесіду на Senior Go (в нього рівно нуль комерційного досвіду з цією мовою, але він уже два роки з нею бавиться). З не приколів — йому пропонують на штуку доларів менше, ніж він мав на попередній роботі.Тут ми могли б почати нити про ринок — як він сильно просів, і що знайти щось на рівень попередньої ЗП дуже важко. Але ми — пропрацьовані молоді люди (сарказм), тому просто стараємося адаптуватися до сучасних реалій і ставитися до цього з розумінням. Вакансії є, робота є — просто треба шукати можливості.Дякуючи нашому попередньому роботодавцю, ми спокійно можемо протягнути до кінця літа (ну, якщо я правильно порахувала, бо з цим у мене проблеми 😅), тож часу в нас більш ніж достатньо.Щодо мене — іноді думаю, що програмування, можливо, не зовсім моє. Загалом мені подобається frontend. Об’єктивно, я пишу хороший код. Так, він не використовує всі останні технології, але буде відрізнятись якістю. Проблема в тому, що мені зовсім не подобається розбиратися з чимось новим. Якщо я щось вивчаю, то це або потрібно проєкту, або мене змусив Юра 😅. Ну і плюс — мені максимально не хочеться готуватися до технічних співбесід, бо я реально розумію, що зараз знаю менше, ніж три роки тому, коли проходила їх активно. Тоді був університет, який давав хоч якусь базу, та й ентузіазму було більше.Але з іншого боку, я обожнюю тайм-менеджмент і все, що з ним пов’язано. Якщо подивитися на мої записи, плани та цілі — ви точно побачите методології, які використовують PM-и. І так, як на майже всіх проєктах, над якими я працювала, не було PM-а, то цю роботу, по суті, виконували розробники, в тому числі і я. І я думаю — можливо, мені варто рухатися в цю сторону?І знаєте, що я в результаті зробила? Спитала в ChatGPT. Він мені сказав, що це нормально — не горіти своєю роботою, і це не означає, що я не на своєму місці. Бо загалом мені ж таки подобається програмування. І мені полегшало. Бо хоч Project Management мені цікавий, я не уявляю себе на 100500 дзвінках, де треба випитувати, яку все-таки кнопочку хоче бачити замовник — зелену чи світло-зелену. Я, звісно, гіперболізую, але мені справді ближча розробка — бо я відповідаю за свою роботу і мені зазвичай не треба перейматися, що там відбувається у всьому бізнесі чи команді.От якось так. Багато води й внутрішніх переживань, але хочеться тримати вас у курсі!#localhost