Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Web3Forces News 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Web3Forces News 🇺🇦

@web3forces
Кількість підписників: 34 875
Фото: 25,500
Відео: 8,740
Посилання: 40,300
Опис:
👁 Інформ-Платформа Web3Forces 🦾 Працюємо з 25 лютого 2022 🤝 Реклама - @web3forcesadds 💬 Чат - @w3fchat ♻️ Фонд - @dlfoundation
Джерело

Web3Forces News 🇺🇦 | Українські міста почали масово піднімати тарифи на воду – подекуди вон...

Логотип телеграм спільноти - Web3Forces News 🇺🇦 Web3Forces News 🇺🇦 @web3forces
7 760 Охват/переглядів 2026-06-18 13:25 Повідомлення №136742
Українські міста почали масово піднімати тарифи на воду – подекуди вони доходять майже до 100 грн за 1 куб. м В українських містах, де є система централізованого водопостачання і водовідведення, почали стрімко зростати тарифи на воду. В більшості з них подорожчання відбудеться з 1 липня. А в деяких тарифи зросли вже з 1 червня. Нові тарифи будуть в середньому у 2-3 рази вищими ніж діючі і навіть більше. ▪️Серед тих міст, які вже оголосили про підвищення тарифів, найбільше доведеться сплачувати за воду мешканцям Ужгорода майже 97 грн за кубометр води. На другому місці Одеса - майже 94 грн. На третьому Тернопіль – понад 87 грн за куб. м. ▪️Також понад 80 грн за кубометр використаної води доведеться платити мешканцям Дніпра (майже 87 грн), Полтави (майже 85 грн) і Вінниці (81 грн). У Чернігові вода подорожчає практично до 78 грн, у Луцьку – до понад 73 грн. А в Запоріжжі тариф піднявся до майже 70 грн вже з 1 червня. Київ поки не оголошував про підвищення тарифів, хоча фахівці вже заявляли, що через підвищення цін на електроенергію та серйозні руйнування мережи російськими обстрілами діючий тариф у 30,38 грн є збитковим.Підписатися на Web3Forces News