Джерело
АНТІТЛЕД | Нещодавно мною (нікому не потрібний адмін з посереднім каналом🙃) було ...
72 Охват/переглядів
2025-08-14 13:21
Повідомлення №1866
Нещодавно мною (нікому не потрібний адмін з посереднім каналом🙃) було пройдена Devil May Cry 3 Dante's Awakening, і що я можу сказати😈Я тепер теж плачу від цієї франшизи. Не те що б мене так сильно зачепив сюжет до сліз, а те що я бився не тільки з демонами а і з самою грою. Гра не водить за ручку, не показує на все пальцем, а просто пере і каже "Ось туто ми були, і сюди треба щось вставити, іди і шукай що. А тут тобі треба згадати де ти бачив щось куди тобі це треба поставити" ф так на протязі майже всієї гри.Камера... В третій частині камере не така вже і погана (я просто пішов проходити першу частину ДМКа, і там камера гірша), але іноді вона так тобі нерви лоскоче що під час битви з ворогами ти хочеш викинути геймпад через камеру, а не через складність ворогівІ якщо ви дочитали до цього моменту, то хочу сказати, що, не дивлячись на все вище сказане, мені сподобалася ця гра, і я би з радістю закрив би її на 100%.Сюжет гарний, та зрозумілий, персонажі цікаві та і геймплей не поганий. Раджу всім))😎