Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Пропав канал "Пригоди Ветенара"
Додано 06 січ 2025

Пропав канал "Пригоди Ветенара"

@warrstories
Кількість підписників: 78
Фото: 53
Відео: 12
Посилання: 83
Опис:
You can view and join @warrstories right away.
Джерело

Пропав канал "Пригоди Ветенара" | От вам і показник… В штатах згорів квартал багачів - весь інтернет в ц...

Логотип телеграм спільноти - Пригоди Ветенара🫡 Пропав канал "Пригоди Ветенара" @warrstories
11 400 Охват/переглядів 2025-01-12 10:20 Повідомлення №205
От вам і показник… В штатах згорів квартал багачів - весь інтернет в цьому… Репости, купа відео, гігантські збори і тд… Це вкотре доказує, що більшості світу начхати на нас, половина менш розвинутих країн досі сприймають Україну, як «щось біля рашки, якась там у них війна йде…»Я з самого початку цього всього притримувався єдиної думки - не варто надіятись ні на чию допомогу (особливо актуально зараз для тих, хто чекає, коли ж Трамп наведе порядок). Наш єдиний варіант - це просто продовжувати боротись… Не можеш воювати - донать, вози волонтерку, складай дрони, що завгодно… Головне - бути в механізмі…У нас ситуація, в принципі, безвихідна, тут або ми боремось, або нас просто знищать… Ні в які «мирні» перемовини я взагалі не вірю… Ми вже повелись на цю х*ню не один раз, що в результаті?.. Неможливо домовитись з тим, хто ніколи не дотримується тих самих домовленостей… Чомусь я закипів після чергового посту про ці пожежі… Просиш збори репостнути свої чи побратимів - та хер там, при чому людей, котрі знають мене особисто, котрі знають, де я був і що пройшов… Зате новини Лос Анджелеса нас цікавлять дуже сильно і всі як один постять то все…🤷‍♂️Мабуть, або я щось не розумію в тому житті, або людям дійсно поступово стає байдуже на те, що нас всіх намагаються стерти…Дуже сумно, що так все відбувається… Я вже не кажу про те, на скільки сильно бʼють по моралі оті всі відоси з дітьми депутатів в центрі Києва, котрі співають «я рускій», ті всі корупційні скандали, після котрих нічого не відбувається і тд… Іноді просто опускаються руки, але потім згадуєш, заради чого ти взагалі туди йшов і розумієш, що винних кара рано чи пізно все одно дістане, а нам потрібно просто продовжувати боротись…